Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja dłoni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominika2000
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 148

PostWysłany: Sro 2 Lut 2022, 13:17    Temat postu: Pielęgnacja dłoni Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, szukam salonu, który wykona mi pielęgnacja dłoni targówek. Za dwa tygodnie moja siostra będzie miała ślub. Przez tą ciągłą zmianę pogody moje ręce są w opłakanym stanie, a chciałabym czuć się ładnie i tak wyglądać na przyjęciu. Na Internecie znalazłam https://www.lovt54.pl/. Znacie? Polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Wto 8 Mar 2022, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, ja chodzę na różne zabiegi do https://klinikamiracki.pl/ I tam mają też specjalne zabiegi na dłonie, odmładzające, dbające o skórę. Może warto się tym zainteresować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłam jeszcze na żadnym takim zabiegu, kupuję dobre kremy do rąk i takich używam. Teraz mam ten https://www.e-polana.com/kosmetyki/kremy-do-rak/enzymatyczny-krem-do-rak-50-ml i chyba jest najlepszych ze stosowanych do tej pory. Nawilża, wygładza, odmładza, łagodzi podrażnienia i przesuszenia skóry. Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem patrząc na to, że cena to niecałe 7 zł. Krem spokojnie wystarczy na kilkanaście aplikacji, dobrze się wchłania również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Sro 18 Maj 2022, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam strasznie suche dłonie ze wzgledu na to, jaką pracę wykonuje. Nie wiem juz jak je skutecznie nawilzyc..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrej jakosci krem do rąk nie daje rady??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaKot
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Pamiętajcie, by na wesele zrobić sobie manicure hybrydowy. Brałam ślub wiosną i wybrałam lakiery pastelowe. Kilka ciekawych informacji o tych lakierach można znaleźć w necie http://sophieczerymoja.pl/Lakiery-hybrydowe-najlepsze-kolory-na-wiosne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamyczek25 napisał:
Dobrej jakosci krem do rąk nie daje rady??

Niestety smutny juz nie wiem co stosowac, zeby chociaz troche pomogło smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sro 25 Maj 2022, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u mnie jak mam porzadny krem do rąk, to nawet daje rade, a jak juz jest ciezko to stosuje to https://www.notino.pl/phytorelax-laboratories/aloe-vera-wielofunkcyjna-pielegnacja-skory-z-aloesem/p-16049402/ , taka wielofunkcyjna kuracja, swietnie dziala i na cialo i na dłonie. Ja w ogole kocham kosmetyki z aloesem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Nie 29 Maj 2022, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie na pewno też odpowiednio dbacie o swoje paznokcie. Używacie jakiś odżywek? Ja powiem szczerze, że przetestowałam ich naprawdę mnóstwo! Niestety część z nich się nie sprawdziła, ale moją miłością ostatnio jest odżywka Eveline Diament. Sprawdza się rewelacyjnie!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group