Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budujemy domki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamBudo87
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 2

PostWysłany: Wto 22 Lut 2022, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mielibyście kontakt do firmy, która wykonuje roboty ziemne w Sosnowcu? Albo gdzieś z okolic, która dojechałaby do Sosnowca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsyłam ciekawy i inspirujący artykuł o domach z drewna - warto się z nim zapoznać gdy w planach mamy budowę https://www.szepto.pl/jakie-zalety-i-wady-maja-konstrukcje-drewniane/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikolajseo3
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mamy w planach sprzedaż domu, warto zrobić parę rzeczy i go odnowić, aby był droższy.

https://biurokredytowe.warszawa.pl/ekspert-finansowy-grodzisk-mazowiecki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lodzinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 25

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2022, 9:27    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

piękne baterie prysznicowe widziałam na primado. Możesz kupić na przykład taką z deszczownicą lub prostszą. Ja osobiście uwielbiam spore deszczownice i do tego słuchawkę z kilkoma rodzajami natrusku. Świetnie sprawdza się do codziennego masażu ciała, zarówno z ciepłą wodą dla relaksu i zimną jako zabieg ujędrniający.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam1m
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 9

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako izolator natryskowych systemów poliuretanowych, często zdarza nam się izolować małe domki do 35 m. Pałac takiego domku to jakieś około 70 m najczęściej. Nasza praca trwa zaledwie 4 godziny, które zainwestowane przez właściciela idealnie Sprawdzają się przez lata. Małe domki są bardzo wygodne, a ich cena jest dostosowana do szerokiego grona gremium. Sam osobiście myślałem aby taki domek postawić nad jakimś jeziorkiem, w pięknym uroczym miejscu.
_________________
Doskonałym pomysłem było zamieszkać w Bełchatowie - https://belchatow.net - To miejsce na idealne zaślubiny - gdy nie widzisz kominów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowaniu domu nie należy zapominać także o aranżacji wnętrza. Trzeba mieć od razu plan jak będziesz chciał zaaranżować pomieszczenia. Ja mogę Ci polecić ten sklep https://home-you.com/pl/sypialnia/koce-narzuty z różnymi ciekawymi akcesoriami i dekoracjami do domów. Myślę, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiedni projekt takiego domu. Czy wiecie, do kogo się zgłosić jeśli chodzi o realizację takiego projektu? Bardzo dobrym wyborem będzie Zarzycki Architektura - witryna biura projektowego Rafała Zarzyckiego: https://zarzycki-architektura.pl/ . Tam otrzymacie niezbędną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 9 Maj 2022, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam za bardzo się nie przekonałam do tego budowania napięcia wokół budowy, bo mam problem z pieniędzmi. Aktualnie musze troszkę więcej się napocić, żeby odpowiednio zarobić, ale na pewno będę się kiedyś budować. Fajną opcją dla mnie są również gotowe domy szkieletowe . To mam też w domyśle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Sro 18 Maj 2022, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesują was sprawdzone biura projektowe, to myślę że warto zwrócić uwagę na propozycje od homekoncept.pl Mają naprawdę wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie, jak np. hk 49, więc myślę że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sob 21 Maj 2022, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wybudowaniu domku warto zainwestować w porządne łózko by wypocząć po ciężkiej, skończonej robocie. Mi osobiście bardzo podobają się łóżka drewniane maja swój niepowtarzalny urok. Bardzo fajne modele znajdziecie na tej stronie: https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewniane-229.html Jestem pewna, że te łózka zachwycą nie jedną osobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następny
Strona 39 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group