Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia ślubne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2022, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postanowiłam sama zaprojektować zaproszenia na nasz ślub. Bardzo pomógł mi w tym ten artykuł https://ddb24.pl/artykul/ladne-zaproszenia-slubne/1084779 Działałam zgodnie z wskazówkami i muszę przyznać, ze udało mi się stworzyć naprawdę ładne, nowoczesne zaproszenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Sro 18 Maj 2022, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś też planował robić samemu zaproszenia to można zerknąć tutaj. Też ciekawy artykuł, który na pewno pomoże uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 27 Gru 2022, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia (robilam przez długi czas zaproszenia) nikt nie pamięta z gości jaki motyw, kolor przewodni, styl miało zaproszenie i czy ma coś wspólnego z całą oprawą ślubu i wesela. Wybierzcie zaproszenia jakie się Wam podobają i nie martwcie się tym co wybierzecie później jako dekoracje sali czy inne oczko

Świetne zestawy zaproszeń na slub można znaleźć w tym miejscu;
https://fabrykamalegodizajnu.pl/slub-wesele/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tatjanna
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sty 2024
Posty: 10

PostWysłany: Pon 29 Sty 2024, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, warto zastanowić się nad zaproszeniami, które pasują do tematu wesela - na przykład, jeśli planujesz ślub w stylu vintage, to zaproszenia w stylu retro z delikatnymi detalami mogą być idealnym wyborem. Jeśli preferujesz coś bardziej nowoczesnego, to minimalistyczne i eleganckie zaproszenia o prostej formie i kolorystyce również mogą być doskonałym rozwiązaniem.
_________________
Więcej o mnie na Carrd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group