Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Starsze osoby opieka nad seniorem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 24 Gru 2021, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep medyczny Orteo jest bardzo dobrze wyposażony jeśli chodzi o sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Znajdziecie tam też różne akcesoria - takie jak na przykład rajstopy przeciwżylakowe. Zajrzyjcie do nich w wolnej chwili: https://www.orteo.pl/produkty-przeciw-zylakowe-flebologia/profilaktyczne-rajstopy-przeciwzylakowe-kompresyjne-ultracienkie-avicenum-70 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miśkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 63

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś lubi tego typu pracę to wydaje mi się, że warto pójść w tym kierunku. Z tego co mi znajoma opowiadała to agencja https://nursecare24.pl/ zajmuje się organizacją takiej pracy, w sensie załatwia wszelkie formalności, a pracownik jedzie z góry wie co i jak będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 4 Sty 2022, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,wraz z rodziną zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego omu spokojnej starosci lub pielegniarki srodowiskowej. Zalezy nam na podziale opieki, poniewaz mamy prace. Co sądzicie https://zycieseniora.com ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo szlachetna potrzebna praca. Kapelusze z głów przed wszystkimi opiekunkami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie by było gdyby każdy z seniorów miał możliwość zakupu dla siebie ciśnieniomierza https://swiatprzychodni.pl/artykuly/jaki-powinien-byc-dobry-cisnieniomierz/
ale ponieważ dobry ciśnieniomierz kosztuje nie małe pieniądze to może warto zadbać o naszych starszych członków rodziny i podarować im taki sprzęt w prezencie. Moim zdaniem to ważne aby pilnować poziomu ciśnienia u starszych osób bo tyle się teraz słyszy o zawałach i udarach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opiekuję się chorą babcią. Jest starsza, właściwie całkowicie leżąca, ma problemy z apetytem. Dla niej ratunkiem są nutridrinki, które w dobrej cenie kupuję w DOZie. Jako, że dostaje buteleczkę każdego dnia, to naprawdę jest ważne, że cena jest przystępna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2022, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o takich nutridrinkach, ponoć dobra sprawa też przy chorobach nowotworowych, ostatnio pani w doz mi polecała, zastanawiam się czy kupić dla dziadka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maddika napisał:
Słyszałam o takich nutridrinkach, ponoć dobra sprawa też przy chorobach nowotworowych, ostatnio pani w doz mi polecała, zastanawiam się czy kupić dla dziadka.

Na pewno warto, przynajmniej masz pewność, że dostarczasz organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Sama je kupuję, są smaczne i w najlepszej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Wto 17 Maj 2022, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Molly333 napisał:
Maddika napisał:
Słyszałam o takich nutridrinkach, ponoć dobra sprawa też przy chorobach nowotworowych, ostatnio pani w doz mi polecała, zastanawiam się czy kupić dla dziadka.

Na pewno warto, przynajmniej masz pewność, że dostarczasz organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Sama je kupuję, są smaczne i w najlepszej cenie.


A kupujesz jakieś konkretne te nutridrinki, może jakiś konkretny smak? Zapytam w doz o nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Czw 9 Cze 2022, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze mieć pod ręką namiary na lekarzy. Świetną placówką medyczną jest Medicus. Tutaj zapoznacie się bliżej z ich ofertą: https://lekarze-krakow.com.pl/ . U nich możecie także zamówić lekarskie wizyty domowe, co jest bardzo wygodne przy starszej osobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group