Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Studia podyplomowe?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Wto 16 Lis 2021, 10:58    Temat postu: Studia podyplomowe? Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was zdecydował się na studia podyplomowe online? Na https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ jest dostępna taka oferta dla nauczycieli. I od jakiegoś czasu zastanawiam się nad złożeniem dokumentów. Online, byłoby dość wygodne. Jednak zawsze warto sprawdzić też opinie. Ktoś może jest studentem tej własnie uczelni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brianne.quitzon
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Sob 20 Lis 2021, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się właśnie nad tym zastanawiam. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fherzog
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też w najbliższym czasie mam zamiar iść na studia podyplomowe, a studia online to już wogule fajna sprawa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o studiach podyplomowych? Czy warto się na takie studia wybrać? Właśnie poważnie biorę pod uwagę studia podyplomowe pedagogiczne lublin: https://www.kursor.edu.pl/studia-podyplomowe/pedagogiczne/ . Dajcie znać, co o tym myślicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast zastanawiam się nad wyborem zwykłych studiów. Myślicie, że w dzisiejszych czasach ma to sens? Wybrałam już kierunek, na który będę chciała składać papiery https://www.ssw-sopot.pl/transport-i-logistyka/ i myślę, że to dobry wybór, bo słyszałam wiele dobrych opinii o tej uczelni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mardaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra robiła takie studia i sobie chwaliła. Podyplomówki nie trzeba robić na poważanym uniwersytetcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hattie97
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, czy studiowanie online da Ci konkretną wiedzę. Ale spróbować warto uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Wto 12 Lip 2022, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że wiedzę należy poszerzać cały czas i dlatego studia podyplomowe to dobra opcja. Zapoznaj się z bogatą ofertą tej uczelni https://ultswiecie.edu.pl/ gdzie masz wiele kierunków lingwistycznych jak i inżynierskich. Na pewno u nich znajdziesz swój kierunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 17 Paź 2022, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bardo podobne zdanie na ten temat. A gdyby była Wam potrzebna Naklejka studencka kolekcjonerska to zawsze mogę podać namiary na takie dobre miejsce z oryginalnymi hologramami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group