Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka praca za granicą wciąż się opłaca?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pon 9 Maj 2022, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy na jakim stanowisku, jeśli na wyższym to może się opłaca. Ale równie dobrze płatna może być praca Warszawa więc nie wiem czy jest sens tak naprawdę wyjeżdżać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często zaczyna się od pracy sezonowej za granicą https://fbs24.pl/jak-zaczac-w-holandii-prace-sezonowa dość popularna jest praca sezonowa w Holandii, ale też część osób zostaje później w tym kraju na stałe. Firma FBS24 pomaga w Holandii nawet z założeniem własnej działalności uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że zdecydowanie się opłaca. Np u naszych sąsiadów z zachodu to i tak sporo naszych rodaków pracuje. Gdyby było źle to by tam nie jeździli przecież. U nas kraju cały czas poszukują kandydatów do opieki nad osobami starszymi poprzez agencję https://nursecare24.pl/. Także jeśli ktoś chce coś zmienić w swoim życiu to ma idealną do tego okazję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To faktycznie dobra pytanie. Ja uważam, że każdy powinien dobierać oferty pod kątem własnych preferencji i predyspozycji, bo dzięki temu o wiele prosciej będzie można znaleźć coś idealnego dla siebie. Na portalu https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/sosnowiec/ widziałem sporo informacji na temat pracy od zaraz w Sosnowcu. Myślę, że jesli jest praca w Waszej branży, to może wcale nie warto wyjeżdżać z Polski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group