Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna erotyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to sprawdź sobie również ofertę mojego ulubionego sklepu Lovita bo mają całkiem spory wybór propozycji jeśli chodzi o stroje jedno i dwuczęściowe. Ja zdecydowałam się na strój dwuczęściowy z kokardą w w białe kropki, który znajdziecie na ich stronie internetowej, do tego fajne ceny i pełna zgodność co do rozmiarów. Pewnie jeszcze nie raz skorzystam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erling.gottlieb
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Goleszów

PostWysłany: Czw 10 Mar 2022, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie zamówię taką bieliznę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu bieliznę erotyczną zamawiam w sklepie internetowym https://diores.pl/. Jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo szeroki wybór bielizny w przystępnych cenach, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moniczka33
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 63

PostWysłany: Sro 4 Maj 2022, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep Lovita jak dla mnie jeśli chodzi o cenę, ilość propozycji, ale i wykonanie naprawdę pozytywnie zaskakują. Poza tym jeszcze można złapać naprawdę spore rabaty tak samo przy pierwszych zakupach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Pią 6 Maj 2022, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda naszych czasów, dlatego dość często korzystam z tej opcji. Niedawno robiłam zakupy w moim ulubionym sklepie z bielizną, w którym zakupiłam m.in. panache w naprawdę atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 344

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie przede wszystkim jeśli chodzi zarówno o stylową i dobrze wykonana bieliznę damską w nowoczesnym wydaniu. Z resztą zaglądając do kategorii między innymi body koronkowe w sklepie Valetta, osobiście jestem przekonana, że będziecie pozytywnie zaskoczone propozycjami, jakością wykonania i też świetnymi cenami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julian24
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2022, 14:25    Temat postu: Re: Bielizna erotyczna Odpowiedz z cytatem

Jerzy2000 napisał:
Cześć, może jest na forum ktoś kto orientuje się w kupowaniu takich rzeczy jak bielizna erotyczna? Widziałem w internecie sporo sklepów, na których znajduje się niewinna koszulka i stringi Obsessive ale nie wiem czy faceci naprawdę noszą taką bielizne. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?


Nie jestem przekonana do tego, aby faceci taką bieliznę nosili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 679

PostWysłany: Czw 3 Lis 2022, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze poszukiwania seksownej i dobrze wykonanej bielizny możesz rozpocząć od sklepu Lovita zarówno podczas poszukiwań bielizny nocnej, na co dzień, jak i w wersji wyszczuplającej. Zajrzyj sobie do nich w wolnej chwili i daj znać, czy zakupy się udały bo temat zapowiada się ciekawie, a ja ładną bieliznę uwielbiam. Może również Was pozytywnie zaskoczą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andreanne41
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 3 Lis 2022, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiam bieliznę przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 422

PostWysłany: Sro 9 Lis 2022, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was bielizna jest dobrym pomysłem na prezent?

przychodnia weterynaryjna Ząbki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group