Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy miałam dużo stresu w pracy to trochę podupadłam na zdrowiu, bardzo pomogły mi nutridrinki, wzmacniają dobrze organizm, dostarczają brakujących minerałów, kupuję w DOZ bo tam jest najtaniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dbanie o zdrowie to czytałam ostatnio o biorezonansie. Można o tym poczytać np. na https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/borelioza-2/. Ciekawa sprawa bo techniki leczena biorezonansem podobno świetnie się sprawdzają w przypadku boreliozy jak też w leczeniu alergii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maddika napisał:
Kiedy miałam dużo stresu w pracy to trochę podupadłam na zdrowiu, bardzo pomogły mi nutridrinki, wzmacniają dobrze organizm, dostarczają brakujących minerałów, kupuję w DOZ bo tam jest najtaniej.


Dzięki za polecenie z chęcią poczytam o tym preparacie.

_______________
polecam artykuł
https://www.sprezarki.net.pl/kursy-dla-fizjoterapeutow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o DOZ to warto też wiedzieć, że mają oni w ofercie nutridrinki. Przy cięższych chorobach - takich jak na przykład grypa czy covid, kiedy chory nie ma apetytu - warto pomyśleć o zakupie nutridrinków. Nutridrinki Fresubin czy Nutrica kupicie w aptekach DOZ w najniższych cenach na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie to podstawa, dlatego należy o nie zadbać. Ostatnio mój mąż dostał od szefa taki pakiet medyczny https://hms-assistance24.com/pakiety-medyczne-dla-marynarzy-i-armatora,22,pl . Jest marynarzem i pływa na statku, dlatego ważne jest, aby systematycznie się badał. Myślę, że takie pakiety medyczne to naprawdę świetna opcja, gdyż ma się stały dostęp do lekarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anielkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 36

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie pomocy przy chorych zatokach polecam Olejek Tulsi Madurai do inhalacji , znakomity jest, bardzo mi pomógł. A i na stłuczenia, zmiany zwyrodnieniowe polecam do smarowania skóry . Rozcieńcza się go z kremem , innym olejkiem czy balsamem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sro 4 Maj 2022, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Czw 11 Sie 2022, 16:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama ma nadciśnienie. I choć zdiagnozowane już kilka lat temu to wciąż mam wrażenie, że jest nieodpowiednio leczona. Niedawno doczytałam, że nadciśnieniem tętniczym zajmuje się hipertensjolog. Szukałam więc specjalisty, do którego mogłabym zabrać mamę. I trafiłam na https://medicapark.pl/hipertensjologia,119,pl . Ktoś z Was może był tam na wizycie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 14 Maj 2022, 2:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje się zapoznać z pakietami https://zdrowiewfirmie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pon 16 Maj 2022, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest problem z terminem albo kiepski sprzęt to tak na przyszłość odradzam czekanie załatwiajcie to maksymalnie szybko, ale w sprawdzonym miejscu. Tak było z nami w Multimedzie. Wszystko załatwione pierwsza klasa, zgodnie z oczekiwaniami. Ważna jest zawsze możliwość konsultacji, rozsądny okres czekania. I tego się właśnie trzymajcie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 8 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group