Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lamele w przedpokoju

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 8:58    Temat postu: Lamele w przedpokoju Odpowiedz z cytatem

W moim waskim i maly przedpokoju chcialam zrobic Lamele na czarnym tle. Chcialam zrobic na nich rowniez wieszaczki na ubrania i polke na buty. Co jak na zdjeciu ponizej
Czy ktos ma lamele w przedpokoju? Nie chce wieszac kurtek na golej bialej scianie bo zaraz bedzie brudna, dlatego wlasnie pomysl na lamele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci jest bardzo wiele inspiracji na lamele w przedpokoju. Fajnie to wyglada tutaj:


I nie jest takei trudne do zamontowania.Oczywiście kolorystykę możesz dobrać pod swoja ścianę. meble oraz podłogę.
Od siebie polecam zajrzeć sobie do sklepu Golddoor

Znajdziesz tutaj duży wybór porządnych lameli .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój przedpokój też ma skromny metraż dlatego aranżacja pomieszczenia początkowo wydawała mi się trudna. Zaczęłam szukać inspiracji w necie i tak trafiłam m.in. na ciekawy poradnik odnośnie umeblowania: https://dobuduj.pl/czy-warto-zainwestowac-w-szafke-na-buty/ . W pierwszej kolejności kupiłam praktyczną szafkę na buty w zestawie z wieszakiem na ubrania oraz lustrem. Ściany pozostawiłam jasne- w odcieniu pastelowej szarości, co optycznie dodaje wnętrzu nieco przestrzeni. Zainwestowałam w odpowiednie oświetlenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To podoba się również i mnie. Moim zdaniem problem jedynie z dobraniem wykonawcy. Czytałam że nie każdy się na tym zna, a z jednym już rozmawiałam i nawet nie wie, jak się za to zabrać. No masakra jakaś. Dodatkowo powiem wam, że świat stoi na głowie i ciężko dobrać coś fajnego. Może odwiedzę salon meblowy mościccy i tam dobiorę sobie meble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to super pomysł, ale przed zdecydowaniem się na konkretne lamele, polecam zamówić próbki i zobaczyć jak będą wyglądały. Można je zamówić na przykład w sklepie Lameo - lamele dekoracyjne z ich strony internetowej: https://lameo.pl/9-probki-lameli. Lepiej kupić coś sprawdzonego i w 100% pasującego niż później żałować! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group