Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

szkoła czy prywatna?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Nie 9 Sty 2022, 13:05    Temat postu: szkoła czy prywatna? Odpowiedz z cytatem

Powoli przyjdzie czas na wybór szkoły dla dziecka, no i chciałabym oczywiście jak najlepiej. Nie jest to łatwe, szczególnie że szkoł w Warszawie nie brakuje. No ale mam na oku Te Vizje przy Okopowej. Możecie coś wiecej o tej szkole powiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto 11 Sty 2022, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tą szkołe mogę polecić. Z pierwszej ręki nie mam informacji, ale moja siostra ma syna który chodzi już tam dobrych kilka lat. Co rozmawiamy na tematy związane ze szkołą właśnie to same dobre słowa można od niej usłyszeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto z pewnością wziąć różne opcje pod uwagę. Jak jest możliwość, są jakiś dni otwarte itp. to warto podejść, zobaczyć jak wszystko wygląda na miejscu i z kimś ze szkoły porozmawiać. To dużo może wyjaśnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te Vizja to nie tylko podstawówka oczywiście, wiadomo że już etap przedszkola za Tobą, ale jak ktoś ma młodsze dziecko, to już od przedszkola może tu je zapisać. Spoko opcja, ja to sobie cenie, że do samego liceum i to z maturą międzynarodową moja córka w jednym miejscu będzie się uczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Nie 23 Sty 2022, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ode mnie pozytywna opinia. Fajne miejsce, szkoła na poziomie i to widać już z zewnątrz nawet. Ludzie są tu bardzo mili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirella
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 47

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatna szkoła to naprawdę bardzo dobry wybór. My posłaliśmy syna do Te Vizji Wawer i chyba lepszej szkoły nie mogliśmy wybrać. Nauczyciele bardzo sympatyczni i pomocni oraz co najważniejsze potrafią nauczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natka0909
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 18

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się zaspiać syna do szkoły prywatnej i nie żałujemy, ma stworzone naprawdę idealne warunki do nauki. Nauczyciele są świetni i potrafią zachęcić dzieci do nauki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o szkołę to jeśli ją już wybierzesz to potrzebne będą podręczniki a te najlepiej zamówić tutaj https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-do-historii-klasa-6-szkola-podstawowa-c-13833_13870_13874.html Księgarnia ma duży wybór i niskie ceny więc tobie zostaje wybrać i czekać na dostawę. Idealny sklep na tego typu zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group