Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dentysta
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lidia34
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 45

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2022, 9:55    Temat postu: dentysta Odpowiedz z cytatem

Hej. Ostatnio mam coraz większe problemy z uzębieniem. Polecicie mi stomatolog bronowice? Przeglądałam do tej pory ofertę www.belldent.pl - czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Proszę o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BozDent87
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 8

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki gabinet stomatologiczny w Płocku polecacie? Do kogo najlepiej pójść na wybielanie zębów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emerson96
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za ten wątek! Przypomniałam sobie, że miałam się umówić na wizytę u dentysty. Dawno nie byłam na żadnej kontroli, więc chciałabym zrobić jakieś kompleksowe badania zębów.
_________________
rtg zębów poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry stomatolog powinnien być wyposażony w mikroskop elektronowy. Cena nie jest tak wysoka, szybko się zwróci. Widziałam właśnie taki na https://www.uni-export.com.pl/skaningowa-mikroskopia-elektronowa bardzo porządny sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kady dentysta powinie mieć dobrze wyposażony gabinet. Powinien mieć na przykład dozowniki do rękawiczek jednorazowych https://sklep.gro-tex.com.pl/dozowniki-do-odziezy-jednorazowej/1490-dozownik-do-rekawic-ze-stali-nierdzewnej-1-poziom.html . Dozowniki rękawic zapewniają proste przechowywanie jednorazowych rękawiczek medycznych . Bardzo prosta i wygodna sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Maj 2022, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio trafiłam też do świetnego dentysty, z którego jestem bardzo zadowolona. Polecam Wam takie rozwiązanie jak stomatolog łódź: https://www.dentalpropolska.pl/ . Zachęcam także Was jeśli mieszkacie w Łodzi lub jej okolicach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CheBuratino
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pon 2 Maj 2022, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Które miasto ma najtańsze usługi stomatologiczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 29 Maj 2022, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zalezy mi na wyborze denstysty,by prowadziwać u niego regularną profilaktykę moją i mojej rodziny. Co uważacie na ten temat? Zalezy mi na wyborze w Warszawie,poniewaz wlasnie tam wyprowadzilismy się z rodzinką. http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/profilaktyka-stomatologiczna-nowoczesne-metody-ochrony-zebow Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasmalina
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 97

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2022, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wcześniej leczyłem się ortodontycznie w małym mieście rodzinnym, ale nei widziałem żadnych efektów po 2 latach noszenia aparatu i zdecydowałem się na zmianę ortodonty i wybrałem sie do https://dentusplus.com.pl/ i jakość leczenia toniebo a ziemia w porównaniu z tamtym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calli
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 11 Wrz 2022, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie dentysty nie jest takie łatwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group