Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub w Las Vegas
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sro 9 Lut 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem tam zdarza się to częściej
wyobrażając sobie ślub w Las Vegas widzę pijaną parę której mało było atrakcji w tym mieście i postanowili zaszaleć i wziąć szybki ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w ogóle ślub w Vegas jest ważny w Polsce? Bo wiele krajów go podobno nie uznaje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Youxinome
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaba napisał:
A w ogóle ślub w Vegas jest ważny w Polsce? Bo wiele krajów go podobno nie uznaje.


Oczywiście, ślub udzielony w Nevadzie jest tak samo ważny, jak ten zawarty w każdym innym stanie USA. Po powrocie trzeba oczywiście dostarczyć odpis aktu ślubu do polskiego Urzędu Stanu Cywilnego (zamawia się go przez internet).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak to ok. Ja sama mogłabym mieć ślub cywilny gdzieś za granicą, na jakiejś wyspie np. Bahamy. Ale do tego musiałoby być wesele i ślub kościelny w Polsce z rodziną. Biała suknia hmm... Najlepiej cywilny na jakiejś rajskiej wysepce i kościelny w Polsce. Ale kto miałby na to kasę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w te wakacje odwiedziłam stany i miałam okazję spędzić kilka dni w LV. W naszym hotelu (jak w prawie każdym) była mała kaplica ślubów i na własne oczy widziałam parę młodą, której ślubu udzielał Elvis. Owszem, wyglądało to jak w filmie ale sama nigdy bym się na to nie zdecydowała. Dostrzegam kicz tradycyjnych polskich wesel, jednak wolę nasz polski kicz od kiczu amerykańskiego uśmiech W sumie LV podobało mi się najmniej, ze wszystkich miast USA jakie odwiedziłam. Panuje tam taki klimat seksu i zepsucia (moim zdaniem oczywiście). Wszędzie pełno pijanych, skąpo ubranych ludzi, którzy szastają pieniędzmi na lewo i prawo. Nie chciałabym ślubować komuś miłości w takiej właśnie atmosferze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak w temacie ślubu na terytorium USA. Chciałam zapytać Was o załatwianie formalności w przypadku konieczności uzyskania wizy narzeczeńskiej do USA. Szukałam informacji w internecie, chociażby tutaj https://estavisa.pl/wiza-narzeczenska-do-usa-krok-po-kroku/ i okazuje się, że proces ubiegania się o wizę K-1 najlepiej rozpocząć tuż po zaręczynach, gdyż nie będzie to łatwe. Wymaga to dopełnienia wielu formalności, a cały proces może być żmudny i długotrwały. Powiedzcie czy rzeczywiście jest to takie skomplikowane i nie warte zachodu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group