Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apteka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając w takim razie dobrej jakości apteki do współpracy, gdzie będziecie mogli liczyć na szeroki wybór i przystępne ceny zarówno w zakresie leków, suplementów, ale również dodatkowych akcesoriów aby skutecznie zadbać o swoje zdrowie to polecam https://gemini.pl/kategoria/zdrowie?page=38 obsługa na poziomie, dobre ceny i zawsze szybkie dostawy do domu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Junsa napisał:
No to ja, pozostając w temacie seniorów - nie wiem czy słyszeliście o tej akcji zniżkowej dla seniorów w dozie, bo ja dowiedziałam się o niej późno, dopiero niedawno a podobno obowiązuje już od roku. Seniorzy mogą w DOZie kupić swoje leki ze zniżką, całe 20% - w godzinach od 8 do 12.

Pewnie, że słyszeliśmy. Podzieliłam się tą informacją z babcią, która bardzo chętnie korzysta, 20% zniżki na jej paragonie to naprawdę sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2022, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi dziadkowie również regularnie korzystają z tej promocji w DOZ, leki drogie więc taka zniżka to super rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasami nawet sama wykupuję te leki dla babci, która ma problemy z chodzeniem i zniżka też się nalicza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 13 Maj 2022, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mieszkacie w UK to leki najlepiej zamawiać w aptece internetowej 247 https://www.apteka247.co.uk/ To tania apteka internetowa działająca bodajże od 2015 roku i z tego co mi wiadomo z dobrymi opiniami. Zwracam na to uwagę robiąc zakupy, jak pewnie większość z Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Pon 16 Maj 2022, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja też kupowałam dziadkom leki w doz i udało się skorzystać z promocji, jedynie trzeba pamiętać żeby robić zakupy w godzinach 8:00-12:00.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 10 Cze 2022, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apteka Galen ma bardzo dobrą ofertę. Znajdziecie u nich między innymi najróżniejsze suplementy: https://www.aptekagalen.pl/zincas-max-c-d3-50tbl . A to wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach. Zdecydowanie warto zapoznać się bliżej z ich ofertą. Myślę, że będziecie z niej zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Pią 10 Cze 2022, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele aptek internatowych ma dobre oferty. Moim zdaniem są o wiele tańsze niż apteki stacjonarne. Ostatnio szukałam dla siebie rodzinki dobrych probiotyków w przystępnej cenie i zauważyłam, że spoko ofertę ma apteka Dr. Maxi. Na ich stronie https://www.drmax.pl/ jest na prawdę duży wybór i przystępne ceny. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby starsze raczej wybiorą się stacjonarnie, wiem to po swoich dziadkach czy nawet rodzicach, którzy nie kupują leków przez internet. Dlatego przydatna jest ta promocja dla seniorów w DOZ, która obowiązuje właśnie w aptekach stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje starsze pokolenie w rodzinie korzysta już tylko z apteki doz dzięki tej promocji, to naprawdę spora zniżka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group