Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własny kąt i kredyt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikolajseo3
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sro 9 Mar 2022, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy kredyt na dom jest dobrym pomysłem. Zobacz najpierw na koszty postawienia domu, koszty remontu, czyli panele podłogowe, listwy, oświetlenie, meble, tapety, farby - jest tego od groma. Zrób sobie wcześniej kosztorys najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaplanowałam zakup mieszkania we Wrocławiu bo jest tam spory wybór mieszkań, ja bym wybrała pewnie osiedle ATAL City Square bo to dobra lokalizacja, atrakcyjna cena. Z kredytem nie będę miała problemu bo dbałam wcześniej o nienaganną historię kredytową i wysoki wkład własny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradca finansowy to jest naprawdę dobra opcja, jeśli planujemy kredyt hipoteczny (ale nie tylko w tym przypadku). Zerknijcie sobie na stronę https://solemofinanse.pl/ktory-kredyt-tanszy-hipoteczny-czy-gotowkowy/ oni są specjalistami w tej dziedzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sob 23 Kwi 2022, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obecnej sytuacji ekonomicznej w naszym kraju to kredyt hipoteczny jest chyba tylko dla bogaczy. Banki nie chcą udzielać kredytów jeżeli ktoś nie zarabia kilkunastu tysięcy miesięcznie a przeciętną rodzinę z dziećmi stać co najwyżej na mikroskopijną kawalerkę smutny Jeżeli są na tym forum młodzi ludzie, którzy dopiero wchodzą w dorosłe życie to radzę Wam skończyć jakieś dobre studia, na przykład tu https://www.ssw-sopot.pl/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji/
i dążyć do bardzo wysokich zarobków bo bez tego w naszym kraju nic się już nie uda zdziałać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Pon 2 Maj 2022, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie już własny kąt i w domu posiadacie marmur, to oczywiście należy o niego dbać. Przecież nic nie jest wieczne prawd? Polecam do użycia proszek polerski do marmuru https://mk-diament.pl/oferta/chemia/proszki-polerskie/ . Taki proszek podnosi połysk powierzchni o kilka luxów. Ja używam i jestem bardzo zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś tak wszystko mam rozplanowane, że wiem, co kupię i zrobię, ale na pewno winda jest do kupienia. Wiem, że części składowe, takie jak fermator, należy kupować, ale jak to zrobić, jeśli się nie ma doświadczenia? To dla mnie ogromny stres i nie wiem, co mam robić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 29 Maj 2022, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,jakie meble polecacie do niewielkiej kawalerki? Mój głowny pokoj będzie połączony z kuchnią,dlatego zalezy mi na tym,by kupic meble,ktore pozwolą mi na zaoszczędzeniu przestrzeni. https://citymeble.com/ Co o tym sądzicie? Z chęcią poznam wasze opinie i komentarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowalska80
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 5:42    Temat postu: własny dom Odpowiedz z cytatem

My już lada moment wprowadzamy się do mieszkanka od http://golddevelopment.pl/ nie możemy się doczekać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem lub inwestycją w mieszkanie, dom lub działkę to sprawdzcie sobie mieszkania w bydgoszczy oraz inne nieruchomości z oferty tego Biura Nieruchomosci w Bydgoszczy. Wszelkie informacje o ich ofercie znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 16 Cze 2022, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczęliśmy budowę już jakiś czas temu, więc teraz nie wyobrażam sobie, że mieliśmy z niej zrezygnować. Budujemy dalej, nawet jeśli będzie potrzeba dobrania do kredytu. Ale na szczęście trafiamy na rzetelnych i sensownych cenowo wykonawców, jak np. firmę budowlaną Fast Kraków https://fastkrakow.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Następny
Strona 61 z 63

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group