Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Osłabione paznokcie po porodzie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 18:03    Temat postu: Osłabione paznokcie po porodzie Odpowiedz z cytatem

Któraś z Was też ma problem z naprawdę słabymi paznokciami po porodzie i karmieniu piersią? u mnie był problem ze słabymi włosami i paznokciami, z tymi pierwszymi jakoś powoli dochodzę do ładu i składu, natomiast paznokci nadal nie potrafię zapuścić. Kupiłam sobie odżywkę z https://victoriavynn.com bo jest bardzo polecana, zobaczymy jak się sprawdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Czw 3 Lut 2022, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu postanowiłam zadbać o moje paznokcie, aby manicure wyglądał na nich dobrze. Na moje połamane paznokcie jedynym słusznym wyborem była odżywka Eveline SOS, która dała naprawdę świetne efekty, więc zdecydowanie Wam polecam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ciąży moje paznokcie faktycznie były osłabione, podobnie zresztą jak włosy. Sporo udało się zdziałać dzięki suplementacji. Zrezygnowałam też z hybryd i metalowych pilniczków na rzecz takich bloków do polerowania: https://cuccio.pl/pl/c/Bloki/62 . Bloczki tak drastycznie nie ingerują w płytę a ich stosowanie nadaję piękny, naturalny połysk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny. Ja również miałam wielki problem z osłabionymi paznokciami po ciąży. Od dłuższego czasu chodzę na paznokcie do https://bio-derma.pl/. Za doradztwem Pani kosmetolog zdecydowałam się na wykonanie manicure 'u japońskiego i widzę ogromną poprawę kondycji paznokci. Myślę, że warto w takich sytuacjach zdać się na ekspertów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group