Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka dla niemowlaka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie na pewno przydadzą wam się również porządne chusteczki nawilżane . Są idealne do wrażliwej skóry dziecka, nie powodują one żadnych podrażnień także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ochraniacz do łóżeczka nie przydał się w łóżeczku... Ale przydał się u teściów jako ochraniacz przed wkładaniem zabawek w dziurę obok rur, bo takową mają w pokoju, w którym śpimy jak przyjeżdżamy xD
Poza tym kaftaniki kupiona jako zamiennik body - w ogóle bez sensu, tylko się zawijają. Jako bluzy na wierzch mogą być co najwyżej.

Za to jestem bardzo zadowolona z ubranek dla niemowlaka od firmy Pinokio
https://www.pinokio.pl/ubranka-dla-dziewczynki

Ciuszki bardzo dobrej jakości, z naturalnej bawełny organicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o tym,by dowiedzieć się więcej na temat wózków dla niemowlaków? Zastanawiam się nad zakupem wózka przez Internet. Niedługo rodzę pierwsze dziecko i niezbyt wiem czym się kierować przy wyborze takiego wózka. https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozki-glebokie.html Co sądzicie o tych propozycjach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku bardzo często korzystam z oferty na stronie https://qbanamama.pl/kokony-niemowlece , ponieważ oferują wysoką jakość w naprawdę rozsądnej cenie. W ich ofercie znajdziecie najróżniejsze akcesoria dla dzieci oraz produkty wyprawkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Czw 18 Sie 2022, 15:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2022, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda wam się również porządne łóżeczko turystyczne, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.codladziecka.pl/lozeczko-turystyczne/ . Tutaj na pewno dobierzecie coś odpowiedniego, ranking bardzo ułatwił mi wybór łóżeczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o mleko modyfikowane, to kupowałyście do wyprawki? Wiem, że w dobrej cenie w DOZie można kupić mleko Bebilon:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2022, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też kupujemy w DOZ Bebilon, najlepsze mleko, zero problemów z brzuszkiem, a synek zdrowo rośnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli byłaby Wam potrzebna nowa wyprawka dla noworodka do szpitala w zwierzęta to z tego co wiem, całkiem spory wybór tego typu produktów można znaleźć na stronie sklepu robik.radom.pl. Polecam wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno istotny jest wybór wózka. Ja na niego poświęciłam najwięcej czasu. Ostatecznie mój wybór padł na Euro-Cart Volt Pro. Idealny do niedużego bagażnika, lekki i wygodny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group