Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Preparat na siwiejące włosy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 22:48    Temat postu: Preparat na siwiejące włosy Odpowiedz z cytatem

Od kilku miesięcy mam duży problem z siwymi włosami i chciałbym zapytać Was czy korzystaliście może z preparatu gr-7. Warto się nad tą opcją zastanowić i może podzielić się doświadczeniami ? Z góry dzięki za odpowiedzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekUz
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2022
Posty: 16

PostWysłany: Nie 13 Mar 2022, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat tutaj mogę polecić preparat GR-7 przyniósł najlepsze efekty, bo włosy w końcu odzyskały blask i swoją czerń z czym był największy kłopot z kolejnymi latami. Skład naturalny, bez jakichś farb itd. także śmiało mogę stwierdzić, że był to udany wybór i nie trzeba było ich malować Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie poradzić sobie z siwymi włosami to rzeczywiście preparat GR-7 przyniósł zadowalające efekty, bo włosy w końcu odzyskały blask i swoją czerń której tak mi brakowało. Skład naturalny, bez jakichś farb itd. także śmiało mogę stwierdzić, że był to racjonalny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O mega dzięki za informacje! Na pewno sprawdzę w takim razie jak to się sprawdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Borek
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2022
Posty: 21

PostWysłany: Pią 18 Mar 2022, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też z polecenia znajomego kupiłem na moją siwiznę preparat https://gr-7.eu/ genialna sprawa, duża korzyść dla poradzenia sobie z tym problemem. Szybkie działanie no i przede wszystkim trwały efekt. Uważam, że jeśli zmagamy się z jakimiś kompleksami z tym związanymi to warto skutecznie i szybko działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group