Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karma dla kota?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 18:05    Temat postu: Karma dla kota? Odpowiedz z cytatem

Witam cieplusio uśmiech
Powiedzcie mi, Moi Drodzy, jaka jest wg Was najlepsza karma dla kota ? Zamierzam przygarnąć jakiegoś "dachowca" i czytałam w internecie opinie o różnych karmach i te "reklamowane" karmy nie są ponoć zbyt dobre? Skład znam, ale jak się to przekłada do praktyki, czyli czy koty faktycznie tych karm nie chcą jeść? Ma ktoś z Was może tutaj kota - jeśli tak, to czym go karmi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Pon 28 Lut 2022, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
wiesz - są karmy, firmy, które wydają duuużo na reklamę i te karmy są najbardziej popularne wśród...właścicieli kotówuśmiech I powiem Ci tak - trzeba patrzeć na skład karmy, tak samo jak na skład jedzenia dla siebie. Te najbardziej popularne - mają skład, lekko to mówiąc...słaby. Ale są karmy mniej reklamowane - ale z dobrym składem. Ja kupuję Dolinę Noteci - chętnie moje dwa kocurki jedzą, albo Felixa - ale to już mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 1 Mar 2022, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama to kociara - ma zawsze w domu kilka kotów i te koty są oczywiście rozpieszczane i karmione bardzo dobrze. Najlepsze jest to, że karm reklamowanych w tv - po prostu nie ruszą. Sam widziałem, bo im dawałem kiedyś, że powąchały, jeden liznął coś tam i tyle. Ale takie karmy z serio dobrym składem - na puszkach/saszetkach podawany jest skład, ilość mięsa, zbóż itp - to chętnie jedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Wto 15 Mar 2022, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe bo przeważnie zwierzaki wolą te supermarketowe karmy jeść bo są pełne tanich ulepszaczy smaku i zapachu. Mi sporo czasu zajeło przestawienie zwierzaków na lepsze karmy. Teraz same zrobią wszystko za smaczki np Empire, ale trzeba było zmienić model żywieniowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamil40
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 13 Lip 2022, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas u naszego malucha najbardziej sprawdziła się karma Josera Kitten grainfree. Karma ma wysoką zawartość drobiu i nasz maluch zajada się nią z apetytem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pon 2 Paź 2023, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje jedza karme z josery uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
petuszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2023
Posty: 70

PostWysłany: Wto 17 Paź 2023, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A coś z tych karm - https://omegakarmy.pl/ składy mają b. dobre, no i spory wybór, nawet dla najbardziej wybrednych kociaków :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauleczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2023
Posty: 7

PostWysłany: Czw 28 Gru 2023, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza kicia uwielbia mokrą karme Josera Filet, najlepiej jej podchodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Czw 7 Mar 2024, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki internetowy sklep zoologiczny możecie mi polecić?

Sosy dla lokali gastronomicznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group