Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezent na baby shower
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lnitzsche
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Mar 2022, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kup jakieś ładne ubranka? Ja niedawno mojej córeczce zamówiłam przez internet piękną spódniczkę. Na pewno znajdziesz coś równie ślicznego w jakimś sklepie internetowym, poszukaj w googlach.
_________________
spódniczki dla dziewczynek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 9 Maj 2022, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Czw 28 Lip 2022, 18:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 567
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 8 Cze 2022, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie odpowiedniego prezentu to dobrym pomysłem będą kocyki bambusowe dla noworodka. Są bardzo przyjemne w dotyku, więc idealnie sprawdzą się dla malucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 42

PostWysłany: Sro 8 Cze 2022, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zapytaj przyszłych rodziców czego im brakuje? Może jakieś zabawki, szafkę, a może materac dziecięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Czw 9 Cze 2022, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie zabierając się za poszukiwania wysokiej jakości i jednocześnie różnorodności w zakresie świetnych eko zabawek to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia bardzo dobry sklep online https://eco-zabawki.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji również dla niemowlaka, jak i wersji drewnianych. My na przykład dla synka kupiliśmy "Autobus drewniany" którym teraz chętnie się bawi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Nie 11 Wrz 2022, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcielibyście zamówić dla swoich bliskich jakąś ciekawą książkę, to myślę że spory wybór tego typu produktów ostaniecie na stronie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/ebooki-ksiazki-elektroniczne-c-10334.html. Asortyment mają tam naprawdę zróżnicowany, więc bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć coś ciekawego dla siebie lub swoich bliskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2022, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy z zabawkami dla dzieci?

protetyk Radzymin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 20 Lip 2023, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam na baby shower taką wydrę, która chrapie i imituje oddychanie, gra kołysanki itp. Rodzice byli bardzo zadowoleni, dzieciaczka podobno bardzo to uspokajało oczko

Można też podarować róniez coś dla samych rodziców:
https://andyceramika.pl/czajniki

Zerknijcie sobie na te ręcznie malowane czajniki z ceramiki z Bolesławca. Moim zdnaiem elegancki oraz jednoczesnie ładny prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group