Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

1 procent podatku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marudek
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 44

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 11:50    Temat postu: 1 procent podatku Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każdy może pomagać, wspomóc jakąś organizację, wystarczy tylko chcieć! I tak w rozliczeniu musimy przekazać ten 1 procent podatku, więc może warto go przeznaczyć na jakiś zbożny cel. Jest wiele fundacji i ciężki wybór, ale może w tym roku zdecydujecie się tak jak ja przekazać pieniążki na fundację Viva, która wspomaga nasze zwierzaki. Gdybyście podjęli właśnie taką decyzję to warto wejść sobie na stronę 1procent.viva.org.pl i poczytać co dokładnie zrobić i na co trafią Wasze pieniążki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 22 Sty 2022, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to teraz będzie wyglądało. Fundacje i stowarzyszenia biją na alarm, ponieważ przy Polskim Ładzie stracą i to bardzo. Słyszałam, że rząd ma im to jakoś wyrównywać. Ja póki co szykuję się na PIT 36 https://www.e-pity.pl/twoj-e-pit/ Jeszcze 3 tygodnie i będzie gotowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Nie 20 Lut 2022, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozliczacie swój pit, to na początek powinniście poznać to, jakie są rodzaje pit, aby dowiedzieć się, jaki pit trzeba rozliczyć. W moim przypadku jest to Pit 36 i zbieram informacje na jego temat z pomocą strony https://epoznan.pl/news-news-115162 . Po raz pierwszy rozliczeniem rocznym będą zajmowała się sama i mam nadzieję, że nie będzie to trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group