Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pytanie o samochód do ślubu.

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
AguniaNiunia
początkujący
początkujący


Joined: 07 Nov 2018
Posts: 1
Location: Konstancin-Jeziorna

PostPosted: Wed 7 Nov 2018, 17:38    Post subject: Pytanie o samochód do ślubu. Reply with quote

Przede wszystkim dzień dobry wszystkim, bo to mój pierwszy post tutaj.

W marcu wychodzę za mąż i mam kłopot z jedną rzeczą - może pomożecie.

Chodzi o samochód, który nas zawiezie. Ten wymarzony to jest wogóle moje i mojego narzeczonego marzenie, żeby mieć taki, ale chyba nigdy nas nie będzie stać język
Znalazłam jeden, ale jest dużo za drogi 1400zł a do tego jeszcze paliwo.
Gdyby ktoraś z Was słyszała, czy w Warszawie gdzieś jest do ślubu mercedes G-klasa - taki terenowy kanciasty, taki retro uśmiech i do tego do 1000zł, to będę wdzięczna za podpowiedź. Koniecznie czarny <3

Buziaki Agnieszka
Back to top
View user's profile Send private message
zyta12
bywalec
bywalec


Joined: 09 Jun 2020
Posts: 134

PostPosted: Tue 1 Dec 2020, 11:15    Post subject: Reply with quote

Ciekawa opcja. Poszukaj w wypożyczalniach samochodów. Nawet takich, które nie ogłaszają, że mają auta do ślubu. W ostateczności pomyśl o zmianie auta. Tutaj https://poradydomowe.com.pl/sportowym-autem-do-slubu-w-spelnieniu-marzenia-pomoze-wypozyczalnia-samochodow-sportowych/ czytałam ciekawy artykuł o samochodach sportowych do ślubu. Podobno coraz więcej par decyduje się właśnie na takie auta.
Back to top
View user's profile Send private message
sobsa
początkujący
początkujący


Joined: 29 Dec 2020
Posts: 3

PostPosted: Tue 29 Dec 2020, 9:50    Post subject: Reply with quote

Kurcze z takim cackiem jak G klasa może być ciężko w dobrej cenie.
_________________
Koszty z tym związane oraz problemy z pozbyciem się gruzu i innych odpadów. https://newsynowodworskie.pl/20201210368607/remont-to-wcale-nie-klopotliwa-kwestia
Back to top
View user's profile Send private message
Tomczyk
początkujący
początkujący


Joined: 04 Jan 2021
Posts: 7
Location: Kraków

PostPosted: Wed 13 Jan 2021, 15:59    Post subject: Reply with quote

my jechaliśmy 300c chryslerem koszt niewielki kilka set złotych już nie pamiętam dokładnie.
_________________
Pozdrawiam Aga T.
Back to top
View user's profile Send private message
PawełW
gaduła
gaduła


Joined: 21 Dec 2021
Posts: 362

PostPosted: Tue 18 Jan 2022, 22:36    Post subject: Reply with quote

Kto pyta nei błądzi,kto szuka znajdzie, podobnie z tymi,któzy rozglądają się za kupnem gotowej spółki,taki podmiot gospodarczy do nabycia w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Back to top
View user's profile Send private message
krzysiek_lodyg
początkujący
początkujący


Joined: 06 Feb 2022
Posts: 7

PostPosted: Sun 6 Feb 2022, 12:21    Post subject: Reply with quote

Jeżeli nie wiecie w, jaki sposób można zbudować swoją sylwetkę lub jak przejść na dietę to polecam www.electricpunch.pl
Oprócz tego mamy w ofercie układanie diety.
_________________
www.electricpunch.pl
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group