Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Części samochodowe / filtry samochodowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukrowaneciasteczko
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 29

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 17:02    Temat postu: Re: Części samochodowe / filtry samochodowe Odpowiedz z cytatem

urszuiler napisał:
Znajomy podpowiedział mi by żeby auto sprawniej działało powinnam wymienić wszystkie filtry samochodowe. Czy faktycznie to wpływa na jakość działania auta? Rozglądałam się już za takimi, które pasują do mojego auta i taka wymiana nie wychodzi najdrożej. Lecz czy faktycznie jest sens?


Na pewno filtry samochodowe to element samochodu, który wpływa na jego działanie i również na nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Zdecydowanie warto regularnie wymieniać je, zgodnie z zaleceniami dla Twojego samochodu. Jak nie wiesz gdzie szukać, to zapytaj w ASO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2021, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwe i szybkie zakupy jeśli potrzebujesz pilnie akcesoriów samochodowych to ja mogę zaprosić do odwiedzenia sklepu sklep samochodowy Katowice Jeśli szukasz apteczek samochodowych albo odświeżaczy w różnych zapachach to na pewno znajdziesz coś dla siebie. Warto dodać, że są też tam części do funkcjonowania samochodu na przykład kable rozruchowe, łańcuchy na koła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fachowiec będzie wiedział, skąd wziąć części do danego modelu samochodu. Rzuć okiem, co do zaoferowania ma autoserwis Białystok Mar-Max: http://autoserwis-bialystok.pl/ . Polecam z własnego doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Sob 29 Sty 2022, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Części do auta to jedno. Moim zdaniem jednak warto również o samochód dbać pod względem czystości zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Ja ostatnio na stronie https://autonablask.pl/zapach-do-samochodu-na-zime-co-warto-kupic/ znalazłam fajne zapachy do samochodu i zamówiłam. Zerknęłam na asortyment i znalazłam naprawdę całe mnóstwo fajnych produktów do pielęgnacji auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre części takie jak katalizatory można wymieniać. Nawet zużyty element jest sporo wart i można go sprzedać na skupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanne napisał:
Niektóre części takie jak katalizatorymożna wymieniać. Nawet zużyty element jest sporo wart i można go sprzedać na skupie.



na skupie można również kupić części samochodowe w świetnym stanie uśmiech uważam że to świetne rozwiązanie jeśli ktoś poszukuje części samochodowych


________________
https://www.enen.pl/serwis-samochodowy-w-szczecinie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwis Ferrari Rzeszów, który zajmuje się naprawem i serwisem mojego samochodu za mnie ogarnia temat zamawia części. Taki układ totalnie mi odpowiada, bo nie zachodzi ryzyko, że sama coś pomylę i zamówię złe części. Z drugiej strony wiem, że mój samochód jest w dobrych rękach i zawsze usterki są szybko wychwytywane i naprawiane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dostawcy w zakresie oryginalnych olejów samochodowych marki Mobil to mogę zdecydowanie polecić https://mobiloleje.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na rozbudowaną ofertę, bardzo dobre ceny i różne wersje w zależności od typu silnika do którego ich szukacie. Obsługa bardzo konkretna i chętna do pomocy, także w moim przypadku zakupy do tej pory były jak zwykle bardzo udane. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Czw 28 Lip 2022, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz diesla i masz problem z silnikiem, a może z pompą? To polecam skontaktować się z firmą która właśnie w tym się specjalizuje https://marinediesel.eu/ . Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Czw 24 Lis 2022, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a interesują Cię części używane ? jeśli tak to w Impesja Auto znajdziesz takie filtry https://impresja.auto.pl/75-filtr, ogólnie wybór jest spory także myślę, ze konkretnie do swojego auta też coś znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group