Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia ślubna bez halki z kołem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pią 27 Lis 2009, 11:40    Temat postu: Suknia ślubna bez halki z kołem Odpowiedz z cytatem

Pogrzebałam nieco w archiwum i tematu nie znalazłam, więc zadaję pytanie Very Happy
Jestem już na ostatnim etapie wybierania sukni i niestety mam spory dylemat: dwa modele, z których wybieram zupełnie się różnią. Głównie krojem - jedna jest suknią na halce z kołem, druga nie ma w ogóle halki - materiał luźno sobie spływa. I w związku z tym zastanawia mnie, która z nich jest wygodniejsza w tańcu. W wielu postach w innych tematach pojawiały się wypowiedzi na temat tego, że materiał bez halki może się trochę plątać między nogami, ale z kolei koło też nie takie fajne. A że ja zamierzam przetańczyć całe moje wesele, to kwestia ta odgrywa bardzo ważną rolę przy wyborze sukni. Szczególnie kieruję to pytanie do mężatek Wink które mają największe doświadczenie w tej dziedzinie.
Skłaniam się raczej ku tej bez halki dlatego szczególnie interesuje mnie wygoda w takich właśnie modelach (empire itp.)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 27 Lis 2009, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobioe mysle, ze przeszkadzac i platac sie miedzy nogami to moglaby pokaznych rozmiarow, zamaszysta suknia slubna, troche bezowata wlasnie bez halki z kołem. Co do empire, to nie powinnas sie raczej obawiac. Jako swiadkowa w zeszlym roku, mialam suknie a'la empire, odcieta pod biustem luzno splywala w dół. Miala coprawda podszewke z satyny, wiec moze dzieki temu nic mi nie przeszkadzalo. Tak czy siak nie plątało sie nic i wybawiłam sie calkiem porzadnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group