Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kolagen - ale jaki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 12:31    Temat postu: Kolagen - ale jaki? Odpowiedz z cytatem

Hejka,
potrzebuję kupić kolagen, ale nie wiem jaki. jakoś tabletki mnie nie przekonują - ale znalazłem kolagen do picia ranking który wygląda naprawdę obiecująco. Nawet nie wiedziałem, że jest kolagen do picia. Może ktoś z Was stosuje taki? Jeśli tak - to jakie są efekty i po jakim czasie zażywania widać efekty?
Zapraszam do dyskusji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolagen do picia jest super, ja zażywam go już od kilku miesięcy. Bardzo dobrze wpływa na skórę. Efekty widać po kilku tygodniach. Skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna i nie pojawiają się nowe zmarszczki. Moim zdaniem działa lepiej niż kremy przeciwzmarszczkowe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pyszałka
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 2

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, ja też zażywam. Generalnie przeraziłam się jak zobaczyłam pierwsze zmarszczki dlatego szybko szukałam czegoś odmładzającego uśmiech Wiadomo, że to tak nie działa z dnia na dzień ale po dłuższym stosowaniu widać efekt. Przede wszystkim nie tworzą się nowe zmarszczki, no i widać, że skóra jest lepiej odżywiona i bardziej elastyczna i odmłodzona. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyrell.abernathy
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a czy któraś kupowała kolagen z tej strony: https://www.bcaa.pl/kolagen/ ? Sama od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie zacząć stosować kolagenu. Dużo czytałam o jego antystarzeniowych właściwościach. Zależy mi, aby zachować stawy i kości w dobrym stanie. Dbam o siebie i naturalnym jest dla mnie, że trzeba trochę wspomagać nasz organizm poprzez naturalne suplementy. Dajcie proszę znać co z tym sklepem, bo chciałabym już kupić ten kolagen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 15 Sie 2022, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od paru miesięcy piję kolagen Flexistav Xtra, widzę, że to dobrze wpływa na moje stawy. Picie rano jednej saszetki weszło mi już w nawyk, suplement ma niezły, cytrynowy smak, do składu nie mam żadnych zastrzeżeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawdza się FlexiStav Xtra, jest w formie proszku do rozpuszczenia, dlatego przyswaja się znacznie lepiej niż kapsułki. W porównaniu do konkurencji ma dużo bogatszy skład, bo aż 10 składników. Niedługo dokupię kolejne opakowanie, bo czuję, że działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2022, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to jest skuteczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clotilde.harber
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Paź 2022, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety cierpię na dnę moczową i szukam w sieci na jej temat więcej informacji. Chodzi o pewien rodzaj zapalenia stanów. Jego pierwszą przyczyną jest zbyt wysokie stężenie kwasu moczowego. Skutkuje ono powstawaniem kryształów, które odkładają się w stawach, powodując stan zapalny u silny ból. Oprócz tego wpisu http://gorce24.pl/informacje/16855/dna_moczanowa_czym_jest_i_co_trzeba_o_niej_wiedziec polecicie mi jeszcze jakieś poradniki w temacie? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Nie 30 Paź 2022, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenie tego suplementu Flexistav Xtra, kupiłam dla taty, który narzekał na bóle w stawach i znaczną poprawę poczuł już pod koniec pierwszego opakowania, oczywiście, kontynuuje kurację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sambor
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 2 Lis 2022, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to naprawdę daje jakieś efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group