Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubezpieczenie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domenica4
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 27

PostWysłany: Czw 31 Gru 2020, 10:48    Temat postu: Ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

Gdzie najlepiej wykupić ubezpieczenie na życie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jermey60
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 31 Gru 2020, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na początku poczytać opinie o towarzystwach oferujących produkty ubezpieczeniowe https://www.ubezpieczenie.com.pl/forum/opinie-o-towarzystwach-ubezpieczen/metlife, może to być pomocne w wyborze. Warto wiedzieć, że w przypadku ubezpieczenia indywidualnego możemy spersonalizować swoją ochronę, tak aby dostosować warunki polisy do naszych wymagań i potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 4 Sty 2021, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że tak, ja też zawsze wszystko sprawdzam przed podjęciem decyzji, zwłaszcza jeśli chodziło o oszczędzanie dla dziecka bo chciałam mieć pewność że zawierając umowę, dziecko otrzyma odpowiednią kwotę w ważnym momencie swojego życia bez względu na to, co przyniesie przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vschumm
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 9 Sty 2021, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba poszukać różnych ofert, można na przykład przeglądnąć rankingi ubezpieczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sob 18 Gru 2021, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o ubezpieczeniach, to przyznam szczerze, że ja ostatnio zdecydowałam się na podpisanie umowy z firmą Axa Assistance. Polecił mi ich mój znajomy i jak na razie jestem naprawdę bardzo zadowolona. Mieli najciekawsze warunki umowy więc jeżeli jesteście nimi zainteresowani, to koniecznie zajrzyjcie sobie na ten portal https://superpolisa.pl/partner/axa-assistance/. Tam będziecie mogli dowiedzieć się więcej szczegółów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 18 Gru 2021, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś nie było takich atrakcyjnych ofert ubezpieczeń. Zobaczcie choćby to - ubezpieczenie sportowe https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-sportowe.htm Do niedawna w ogóle nie wiedziałam o jego istnieniu. Pewnie znajdzie się wielu chętnych aby je wykupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Wto 25 Sty 2022, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vschumm napisał:
Trzeba poszukać różnych ofert, można na przykład przeglądnąć rankingi ubezpieczeń.



Dokładnie, tak najlepiej uśmiech



___________________________
https://zgy.pl/kontenery-morskie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 55

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapoznaj się z oferta tego ubezpieczyciela http://ubezpieczeniagrabowski.pl/ Jestem pewna, że przedstawi ci najlepsza ofertę, dostosowana do twoich potrzeb. W dzisiejszych czasach warto być ubezpieczonym. Ja przekonałam się o tym w zeszłym roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że nie ma jednego idealnego rozwiązania, które wszędzie się sprawdzi. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że naprawdę warto dobrze rozejrzeć się na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 3 Lut 2022, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo szukałem najkorzystniejszego ubezpieczenia dla swojego samochodu, aż w końcu natrafiłem na ofertę firmy, gdzie skorzystałem z oc na miesiąc . Moim zdaniem mają bardzo dobre ceny, za korzystne warunki umowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group