Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remont
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Wto 9 Lis 2021, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz pomysłów na remont domu to może lepiej to zadanie zlecić fachowcom? Poczytaj o takiej możliwości jak budownictwo Żary ProfBuild: http://profbuild.pl/ . Firma ta specjalizuje się w wykańczaniu i modernizacji wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Sro 10 Lis 2021, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo zastanawiałem się nad zakupem domu, aż w koncu znalazłem ofertę idealną dla siebie. Jednak na początku skorzystałem z usług firmy, która wykonała dla mnie odbiory domów - audyt nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kchamplin
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2021
Posty: 1
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł chociaż teraz wszystkie ceny poszły mocno do góry i trzeba brać na to poprawkę. Pozdrawiam was wszystkich najserdeczniej jak się da i życzę zdrowia!
_________________
usługi elektroenergetyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to być świadomym tego, jak dużą rolę mogą odegrać zastosowane przez Was narzędzi. Osobiście polecam Wam przemyśleć, co konkretnie pasowałoby do Waszych potrzeb. Na stronie https://sklep.yg-1.pl/narzedzia-monolityczne,s1001,cp275,pl.html widziałam więcej informacji na ten temat. Tutaj nie ma co zwlekać, trzeba myśleć już teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laisha.dickinson
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 3:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam mieszkanie z rynku wtórnego. Może nie było do generalnego remontu, ale zależało mi aby je jak najszybciej odświeżyć. Mam już zrobioną nowiutką łazienkę i kuchnię. W przyszłym roku czeka mnie salon, sypialnia i taras uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wwolf
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 1
Skąd: Puszczykowo

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas remontu przydatne są różnego rodzaju narzędzia. Nie wiem, czy mieliście okazję słyszeć o siłomierzach. Siłomierz jest to bardzo precyzyjny przyrząd, który potrafi dokonać dokładnego pomiaru wartości działającej siły. Pozdrawiam! Very Happy
_________________
siłomierze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej sypialni wygląda bardzo ładnie podłoga niczym drewno. Imitacja drewna https://sklep.cerstyl.pl/46-imitacja-drewna jest coraz bardziej znana domach i aranżacja wnętrz. Wygląda to super. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 12 Lut 2022, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remonty dolnośląskie najlepiej zlecić firmie https://www.margrec.eu/pl/ są na rynku wiele lat i bardzo dobrze się na tym znają. U nas wyremontowali cały dom, jest pięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aw11
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 5

PostWysłany: Wto 15 Lut 2022, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio remontowałem sypialnie i przedpokój - ile tam było pracy!! Nie miałem czasu jeździć po sklepach i szukać produktów, takich jak ultragrunt, kleje fugi it p tylko wszystko zamówiłem z internetu. Grunt szybkoschnący oczywiście wybrałem z firmy Atlas i nie miałem żadnych problemów z jego nakładaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sro 23 Mar 2022, 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje was czy żywica w garażu, to na pewno dobry pomysł, to jak najbardziej tak. U nas jest żywica i teraz znajomy szuka na stronie https://manufakturarzeczy.pl/zywice . Myślę, że będzie zadowolony, bo u nas to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group