Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotelik
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Celestina
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 19:50    Temat postu: Fotelik Odpowiedz z cytatem

Hej, poszukuję bezpiecznego fotelika dla mojego pierwszego dziecka. Nie jestem dobrze zorientowana i liczę na waszą pomoc. Czy ta oferta jest ok https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Cybex_Fotelik-Cybex-Aton-1837.html? Jak dla mnie wszystko jest dobre ale może mi coś podpowiecie.

Ostatnio zmieniony przez Celestina dnia Pią 24 Wrz 2021, 18:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najmłodszych latach najlepiej tyłem do kierunku jazdy typu RWF. Moje już znacznie starsze i w fotelikach jeździć nie chcę. Jednak bezpieczeństwo to podstawa dlatego korzystam z alternatywy jaką jest Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/koszyk?qty=1&id_product=2&add.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cyryl00
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprawdzałem, czy fotelik, który kupuję, na pewno ma odpowiednie atesty
_________________
hurtownia klimatyzacji, hurtownia wentylacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też już wiek dzieci jest na tyle wysoki a przede wszystkim ich wzrost to korzystamy ze Smart kid belt. Wygodne, można sprawnie między autami przerzucić czy wziąć do taksówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hhomenick
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taki fotelik warto kupić używany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasix86 napisał:
U nas też już wiek dzieci jest na tyle wysoki a przede wszystkim ich wzrost to korzystamy ze Smart kid belt. Wygodne, można sprawnie między autami przerzucić czy wziąć do taksówki


Smart Kid Belt w takich sytuacjach jest niezastąpiony, a jego wymiary i waga przemawiają na jego korzyść i możliwość zabierania go ze sobą bez zbędnego balastu. Niestety ten innowacyjny wynalazek by zaistnieć na rynku fotelików musi pokonać wyboistą drogę, którą zgotowała mu branża. Można o tym poczytać w artykule https://www.pb.pl/globalna-wojna-o-polski-wynalazek-1110342
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anielkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 36

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, potwierdzam i ja, że Smart Kid Belt robi kawał dobrej roboty, z powodzeniem zastępuje fotelik czy podkładkę Bezpieczny, wygodna jazda, i wszędzie można go ze sobą zabrać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablitos68
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie wy macie do tego wszystkiego podejście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla swego starszaka jak już napisałam wcześniej używam Smart Kid Belt. Z miesiąca na miesiąc utwierdzam sie w przekonaniu, że jest to dobry wybór bo łatwo go przenosić między autami, a i w podróż taksówką nam się przyda by zapewnić w pełni bezpieczną jazdę dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotelik samochodowy służy ochronie dzieci podczas podróży samochodem, czy też przenoszenia noworodków poza nim. Foteliki samochodowe dla dzieci występują w kategoriach wagowych, ale równie ważny jest dobór fotelika względem wzrostu dziecka. Ten https://mamaija.pl/cybex-anoris-t-i-size-fotelik-samochodowy-dla-dzieci-od-76-do-115-cm-wzrostu.html?fbclid=IwAR1DRynm6nO4HFk5QmPd64huQziYED-xHBp1QUkcn-jcQjOBwh5RI5JIWvQ zapewnia komfortową i bezpieczną podróż przodem do kierunku jazdy dla dzieci od 76 cm wzrostu. Wyposażony został w rewolucyjną technologię poduszki powietrznej chroniącej wrażliwą głowę, szyję i kręgosłup dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group