Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabiegi uroda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 14:57    Temat postu: nos Odpowiedz z cytatem

U mnie wiele kompleksów było spowodowanych przez krzywą przegrodę nosową, dlatego postanowiłam w końcu zapisać się na operację plastyczną nosa do doktor Żukowskiej z Łodzi. Pani doktor wykonała zabieg bardzo profesjonalnie, w końcu mój nos prezentuje się o niebo lepiej, także rezultat jest fantastyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pon 20 Gru 2021, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy poczuć się młodziej i bardziej atrakcyjniej to zdecydowanie powinniśmy wykonywać takie zabiegi. Ja na imieniny w lipcu postanowiłam wypełnić zmarszczki marionetki https://novoderm.pl/medycyna-estetyczna/wypelnianie-zmarszczek-marionetki/. Długo wszystko nie trwało a efekt jest taki, że w każdym możliwym lustrze się oglądam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 20 Gru 2021, 17:29    Temat postu: kosmetyczka Odpowiedz z cytatem

Według mnie oczyszczanie twarzy to jest jednak podstawa, dlatego staram się regularnie odwiedzać bardzo dobry gabinet kosmetyczny jak https://ostrzeszow.yasumi.pl/ . Tutaj osoby pracujące posiadają wielkie doświadczenie, a usługi wykonywane są bardzo profesjonalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Treboriusz22
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie że to jest fajne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paucek.adelia
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem chciałabym spróbować powiększyć usta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Wto 11 Sty 2022, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli któraś z Was chce na własnym ślubie wyglądać na prawdę wyjątkowo i chce skorzystać z bardziej inwazyjnych metod upiększania niż tylko profesjonalny makijaż to polecam skorzystać z usług https://derm-al.pl/pl/
To oczywiście głównie dla osób z Sopotu, Trójmiasta i okolić ale kto wie czy za pięknem i wysokim standardem nie warto również pokonać więcej kilometrów oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dopalixas56
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 18 Sty 2022, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to na prawdę bardzo fajne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Sro 19 Sty 2022, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna czy dermatologia estetyczna to dziedziny, które wciąż się rozwijają, zyskują coraz więcej zwolenników. Choć przeciwników też pewnie mają wielu. Ja z kolei uważam, że wszystko jest dla ludzi byle z umiarem. Jeśli zabiegi są dobrze przemyślane, to mogą pomóc naprawdę wielu osobom w walce z ich kompleksami. Ważne, żeby znaleźć odpowiednią klinikę do takiego zabiegu. Ja, polecam Dermoklinikę w Łodzi https://www.dermoklinika.pl/ Choćby ze względu na świetnych specjalistów pracujących tam. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 55

PostWysłany: Wto 25 Sty 2022, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór kosmetyków i perfum znajdziesz w ofercie tej firmy http://pl.souvre.com/pl/auth/sign-up/498811b36e2ca052e8e880c75039d884 Ja słyszałam na jej temat wiele pozytywnych opinii i zastanawiam się nad zamówieniem tam kremu do twarzy, kolagenu i perfum na wiosnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Arek35251
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 5

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawde mówiąc nie wiem po co kobiety wybierają się na takie zabiegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 9 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group