Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

inwestowanie w fundusze
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 28 Maj 2021, 17:14    Temat postu: inwestowanie w fundusze Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Zastanawiam się nad tym czy warto inwestować w fundusze? Bo znalazłam takie coś jak fundusze akcyjne notowania które nie powiem bardzo obiecujące są. Także kto wie może i ja zaryzykuję takie inwestycję. Bo jednak w coś chciałabym zainwestować ale jeszcze zastanowię się nad tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego rankingu brokerów Forex, to zdecydowanie polecam Wam wejść na stronę https://ibrok.pl . Znajdziecie na niej rankigni najlepszych brokerów związanych z inwestowaniem na rynkach Forex.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Nie 27 Cze 2021, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawialiście się, co to jest rynek finansowy to koniecznie sprawdźcie stronkę od generali-investments.pl, gdzie znajdziecie sporo rzeczowych informacji, związanych stricte z biznesem. Jak dla mnie to świetna strona, dlatego ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolon
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 26

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele razy próbowałem odnieść sukces w biznesie na giełdzie, ale szybko zdałem sobie sprawę, że brakuje mi niezbędnych umiejętności. Niestety jest to trudniejsze niż mogłoby się wydawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hroba
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 19

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Handel na giełdzie to taka rzecz, w której należy stale brać pod uwagę wiele różnych parametrów. Najlepiej w tym przypadku pomoże Ci zautomatyzowany doradca najlepszy broker giełdowy https://www.robomarkets.pl/ Dzięki takiemu programowi bardzo wygodnie jest szybko i łatwo umieszczać pozycje na giełdzie, a ja sam wypróbowałem tę metodę i upewniłem się, że działa to doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że lepiej po prostu pozostać w ppk, tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypisales-sie-z-ppk-oni-policzyli-ile-straciles-ile-bys-dostal-gdybys-poczekal/ facet pisze że to się opłaca i wylicza na konkretnym przykładzie, a co do innych metod oszczędzania na emeryturę to nie wiem, pewnie wymaga to większej wiedzy, ja się nie znam na funduszach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 6 Sty 2022, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce teraz zainwestowac cos w nieruchomosci, bo stabilnie stoja na rynku i zainteresowala mnie oferta https://novafinances.pl/ - maja faktycznie stabilna pozycje na rynku i stawiaja na pewne projekty przynoszace zyski, a ty mozesz zdecydowac w jaki sposob chcesz inwestowac kase
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeżeli interesują was obligacjeA32, to moim zdaniem najlepiej będzie zajrzeć sobie na stronę firmy assay.pl. Tam znajdziecie wytłumaczenie wielu ciekawych pojęć związanych z tym tematem, które mogą się okazać naprawdę bardzo pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sob 14 Maj 2022, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez to jak tracą oszczędności na wartości to nie pozostało mi nic innego jak zacząć się bardziej interesować inwestycjami na giełdzie w dobre aktywa, które zyskają na wartości bądź też wypłacą sowitą dywidendę z zysków. Zacząłem od znalezienia odpowiedniej apki, która umożliwi mi wygodne inwestowanie bez dodatkowych kosztów i trafiłem przez znajomego na darmową aplikację wealthseed https://app.wealthseed.eu/on/onboarding/?source=AMBA490KW Teraz buduję sobie portfel ETF-ów na rynki wschodzące i USA oraz akcje z SP500. Fajna opcja, mam wszystko w jednym miejscu i jak jakieś okazje na rynku się pojawiają to zawsze szybko mogę dodać do swojego portfela oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NatanBricks
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sro 1 Cze 2022, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, moim zdaniem nie ma kryptowaluty, która miałaby trwałą stabilność. Kupując kryptowalutę, musisz jasno zrozumieć, dlaczego to robisz. Może to być długoterminowa inwestycja lub narzędzie spekulacyjne. Ponadto ważne jest, aby natychmiast przemyśleć swoje działania w przypadku gwałtownego wzrostu lub spadku kursu. Możesz kupić kryptowalutę korzystając z serwisu www.bitconnect.co/pl/bitiq/ , ponieważ jest to bardzo niezawodna platforma, która jest bardzo łatwa w użyciu i pobiera niski procent transakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group