Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Seksowna piżama na prezent
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Pon 24 Maj 2021, 14:51    Temat postu: Seksowna piżama na prezent Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim,
Chciałem ostatnio kupić mojej małżonce jakiś podarek, pomyślałem nad tym chwilę i będzie to seksowna piżama. Poszukałem kilku sklepów w internecie, które to oferują i wybór padł na https://www.misterna.pl/bielizna-damska,bielizna-nocna-4.html. Chciałem jednak zapytać przed zakupem o wasze opinie związane ze sklepem i samym wyborem, co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Nie 27 Cze 2021, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem piżama wcale nie musi być seksowna. Moim zdaniem powinna być ona przede wszystkim wygodna i wykonana z wysokiej jakości materiałów. Szukając takiej dla swojego faceta natrafiłam na https://unimodi.pl/on/pizamy-bawelniane . Wybrałam konkretny model i zamówiłam. Mają fajny asortyment więc z pewnością zajrzę jeszcze do nich na stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
estek
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Nie 27 Cze 2021, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla żony to fajny prezent Very Happy
_________________
restauracja wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2021, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też szukając dla siebie piżamy stawiam na komfort i wygodę. nie patrzę na to czy piżama jest seksowna czy też nie. Jakby nie patrzeć piżama również ma wpływ na jakość naszego snu. Obecnie na rynku wybór piżam jest naprawdę ogromny. Ja zdecydowałam się ostatnio na eksluzywne damskie piżamy i już wiem, że był to naprawdę bardzo dobry wybór z mojej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie jakiś ciekawych piżam i koszul nocnych, to z tego co wiem, na stronie sklepu clodi.pl można znaleźć przepiękne propozycje w tym zakresie. Mnie najbardziej spodobały się piżamy damskie rozpinane i postanowiłam zamówić kilka sztuk. Będę przynajmniej miała zapas na lata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Daria92
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 9

PostWysłany: Sob 27 Lis 2021, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast piżamy to lepiej wybrać takie fajne koszule nocne damskie? Prezentują się świetnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jastraka85
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to bardzo dobry pomysł. Ja kupiłem na https://kaysershop.eu/ taki prezent i moja dziewczyna była bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to dobry pomysł. Jesli z daną kobietą łączą Was bliskie relacje, to taki prezent może jak najbardziej się sprawdzić. Ja ostatnio przeglądałam ofertę https://misswear.pl/4327-komplety i przyznaję, że takie komplety przypadły mi do gustu. Zawsze staram się stawiać na wygodę, bo przecież sen powinien być jak najbardziej komfortowy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margot
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie dla każdego Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Czw 24 Mar 2022, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak najbardziej właśnie seksowna piżama damska będzie świetnym rozwiązaniem i jeśli chodzi o mnie to ja również kilka takich kompletów posiadam. Muszę dodać, że jeśli chodzi o takiego rodzaju elementy garderoby to na pewno fajnie jest je mieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group