Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biżuteria przez internet.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majka1212
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sro 8 Gru 2021, 22:45    Temat postu: Biżuteria przez internet. Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo lubię robić zakupy przez internet. Mam kilka swoich sprawdzonych sklepów do których najczęściej zaglądam i jednym z nich jest https://www.ankabizuteria.pl/ . Jeżeli jeszcze nie znacie tego sklepu z biżuterią, to polecam wam do nich zerknąć. Moje zdanie, mam naprawdę spory wybór i niskie ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Zlote-zawieszki_Do-bransoletki-361.html . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Przede wszystkim znajdziecie tam złote zawieszki do bransoletek. Wybór jest naprawdę ogromny. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joelle.mohr
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie strony ze zniżkami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Posiu997
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 16

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również biżuterię kupuję przez internet - jeżeli coś mi się nie spodoba, po prostu to zwracam. Najczęściej zakupy robię na stronie https://blingart.pl - jest tutaj fajna biżuteria ze stali chirurgicznej, która jest też w przystępnej cenie. Kupiłam już bransoletkę i wisiorek, a pod choinkę kupię sobie chyba kolczyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepów z biżuterią jest bardzo dużo w Internecie. Też znane marki jubilerskie, dają nam taką możliwość by zakupić wszystko online. Jak wpisujemy w wyszukiwarkę moda damska, to wyników też jest bardzo dużo. Więc jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fherzog
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często robię zakupy przez internet, w tym zakup biżuterii. I nigdy nie miałam w związku z tym żadnych nieprzyjemności, wystarczy czytać opinię sklepów w których robimy zakupy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jadyn05
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2021
Posty: 1
Skąd: Rumia

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja bardzo często zamawiam biżuterię na swojej ulubionej stronie internetowej. Sklepy z biżuterią często mają różne promocje, dostawa jest szybka, no a poza tym ceny są lepsze niż w sklepach stacjonarnych. Pozdrawiam! Very Happy
_________________
biżuteria
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kupuję biżuterię online. Ostatnio kupiłam piękne kolczyki https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Zlote-kolczyki_Angielskie-zapiecie-352.html. Są one ze złota, mają też angielskie zapięcie - moim zdaniem bardzo wygodne. Jest to jeden z moich ulubionych sklepów, bo ceny są tam bardzo korzystne no i posiadają różnorodny asortyment, więc jest w czym wybierać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milka27
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na etapie poszukiwania pierścionka zaręczynowego i chcę wybrać któryś z tych z brylantem https://jubilove.pl/15-pierscionki Podpowiedzcie, które wam się najbardziej podobają? Złoto i brylant to niby taka klasyka ale tutaj moim zdaniem w wyjatkowym wydaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już niemalże wszystko kupuję przez internt biżuterię także Ostatnio szukałam czegoś bardzo oryginalnego dla swojej siostry i na stronie https://beezoo.pl/ znalazłam rewelacyjna ręcznie robioną biżuterię. Świetnie się prezentuje więc jeszcze zajrzę do nich po coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group