Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkoła prywatna
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 6:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mogę tylko polecićoczko Takie szkoły oferują bardzo bardzo dużo fajnych rzeczy dla dzieci. Nie wiem czy tak mogę generalizować, no ale Te Vizje na Ochocie to na pewno bym poleciła z czystym sumieniem. Szczególnie ze względu na angielski, dodatkowy język obcy i dużo matematyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pon 9 Sie 2021, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja szkoła jest specyficzna, ponieważ uczeń dostaje jedynkę za brak podręcznika Very Happy. U was też tak jest? Prawie połowa sierpnia, więc wzięłam się za zakupy. Moja znajoma poleciła mi tę księgarnię https://www.taniaksiazka.pl/blogoslawieni-ktorzy-szukaja-jezusa-religia-podrecznik-do-7-klasy-szkoly-podstawowej-elzbieta-kondrak-p-890662.html i myślę, że się skuszę, ponieważ mają świetne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3632

PostWysłany: Pią 20 Sie 2021, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://activekids.edu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci chodzą do szkoły publicznej i nie widzę sensu zapisywać ich do prywatnej z wielu powodów, ale każdy z nas ma swoje zdanie na ten temat. W placówce, do której uczęszczaj moje dzieci jest bardzo ciekawe, każdy z nich chodzi na różne zajęcia. Ostatnio do szkoły został zakupiony nowy program edusensus lekcjotek matematyka https://swiatprogramow.pl/lekcjoteka-lekcjotek-matematyka-dla-klas-4-8-nowosc.html i dzieci dzięki niemu uczą się poprzez zabawę, co według mnie jest super opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detektyw88
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 126

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach niektóre szkoły publiczne nawet przewyższają te prywatne. W szkole publicznej blisko mojego domu zainwestowano w programy edukacyjne dla dzieci z autyzmem edusensus dysleksja pro https://swiatprogramow.pl/edusensus-dysleksja-pro-z-kurierem-gratis.html są skuteczne i dzieci się lepiej uczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sob 1 Sty 2022, 23:43    Temat postu: pedagog Odpowiedz z cytatem

Mój syn miał duży problem z koncentracją, dodatkowo również były duże problemy z nauką. Na szczęście jednak pomógł nam pedagog , który posiada naprawdę wspaniałe podejście do dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Nie 23 Sty 2022, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoła szkole nie równa, no ale jak szukacie jakiejś do swojego dziecka to i prywatne warto wziąć pod uwagę. Ja nie byłam jakoś super nastawiona, no ale e Vizja Morena mnie przekonała. Wszystko wygląda tu tak jak powinno według mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group