Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odzież vintage

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pon 25 Sty 2021, 14:49    Temat postu: odzież vintage Odpowiedz z cytatem

hej. zbliża się mój ślub i chciałabym poszukać sukni ślubnej w second handzie. wiem że można znaleźć na prawdę świetne perełki. Jednak z uwagi na panującą sytuacje mam pytanie odnośnie kupowania odzież vintage ? znacie jakieś miejsca gdzie można ja kupować online?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babel
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon 25 Sty 2021, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci, że za żadną z tych szmat, bo inaczej tych ubrań się nazwać nie da, nie dałabym tyle, ile sobie wołają na tej stronie. Już lepiej zajrzyj sobie na Zalando, ustaw przedział cenowy jaki cię interesuje i kup coś nowego.
_________________________________________
cryolift Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jerald74
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2021
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście bardzo dużo rzeczy kupuję w sklepach internetowych z odzieżą używaną. Jestem totalną fanką odzieży w stylu vintage, a nie ukrywajmy, że w zwykłych sieciówkach ciężko takie ubrania dostać ;( Więc z ratunkiem przychodzą secondhandy oczko
_________________
odzież vintage
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 2 Sty 2022, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież jeśli chodzi o ubrania, to koniecznie powinniście zastanowić się nad tym, co mogłoby zadziałać u Was najkorzystniej. To bardzo cenne rozwiązanie, dlatego też warto zwrócić uwagę na takie artykuły jak https://sukces.rp.pl/design/art19077011-najmodniejsze-meskie-kurtki-zimowe-w-tym-sezonie-przeglad-fasonow Z nich dowiecie się sporo na temat tego, jakie kurtki są w tym sezonie szczególnie modne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adams.asa
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Będzin

PostWysłany: Wto 18 Sty 2022, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że czasem zdarza mi się chodzić do secondhandu w poszukiwaniu ubrań vintage.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszym krokiem do odniesienia sukcesu jest kupno gotwej spółki,najlepiej w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group