Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sztuczne rzęsy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter43
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sie 2020
Posty: 55

PostWysłany: Wto 5 Sty 2021, 20:40    Temat postu: sztuczne rzęsy Odpowiedz z cytatem

Moja przyszła żona chce ładnie wyglądać na naszym ślubie i ciągle opowiada jak bardzo chce mieć sztuczne rzęsy że podobno jest to rewelacyjne. Chcę jej zrobić przyjemność i umówić ją na te rzęsy do kosmetyczki. Mam nadzieję że będzie bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej sytuacji znajdziemy skuteczne rozwiązanie ltdbroker skup spółek z długami https://www.ltdbroker.pl/ działąmy na terenie całego kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kikinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2021
Posty: 22

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast sztucznych rzęs to załóż sobie takie w gabinecie kosmetycznym. Ja chodzę na rzęsy do stylistki rzęs Magdaleny Bąk. Taki rozwiązanie na ślub będzie bezpieczniejsze uśmiech Nic ci się nie odklei a i efekt będzie bardziej wow uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebieskookazosia
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 36
Skąd: Niechorze

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobry pomysł, sztuczne rzęsy faktycznie potrafią "zrobić oko", ale mam jedną sugestię: niech narzeczona najpierw sama sobie kupi jakieś sztuczne rzęsy u spróbuje sobie przykleić. Nawet niech zrobi to koślawo, ale chodzi o to, żeby "poczuła" jak to jest je mieć. Po to jednak czuć na oku, zwłaszcza pierwszy raz i dobrze, żeby się z tym oswoiła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciustuszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 26

PostWysłany: Pią 17 Gru 2021, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niebieskookazosia napisał:
To dobry pomysł, sztuczne rzęsy faktycznie potrafią "zrobić oko", ale mam jedną sugestię: niech narzeczona najpierw sama sobie kupi jakieś sztuczne rzęsy u spróbuje sobie przykleić. Nawet niech zrobi to koślawo, ale chodzi o to, żeby "poczuła" jak to jest je mieć. Po to jednak czuć na oku, zwłaszcza pierwszy raz i dobrze, żeby się z tym oswoiła.



A gdzie w Internecie kupię jakieś dobre rzęsy i sprawdzony klej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebieskookazosia
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 36
Skąd: Niechorze

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciustuszka napisał:
niebieskookazosia napisał:
To dobry pomysł, sztuczne rzęsy faktycznie potrafią "zrobić oko", ale mam jedną sugestię: niech narzeczona najpierw sama sobie kupi jakieś sztuczne rzęsy u spróbuje sobie przykleić. Nawet niech zrobi to koślawo, ale chodzi o to, żeby "poczuła" jak to jest je mieć. Po to jednak czuć na oku, zwłaszcza pierwszy raz i dobrze, żeby się z tym oswoiła.



A gdzie w Internecie kupię jakieś dobre rzęsy i sprawdzony klej?


Ja polecam ten: https://www.notino.pl/ardell/lashgrip-transparentny-klej-do-sztucznych-rzes-z-biotyna/p-16003428/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bądź widoczny już z daleka szyldy reklmaowe https://printinghouse.pl/szyldy-reklamowe-warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 4 Lut 2022, 12:13    Temat postu: Re: sztuczne rzęsy Odpowiedz z cytatem

piter43 napisał:
Moja przyszła żona chce ładnie wyglądać na naszym ślubie i ciągle opowiada jak bardzo chce mieć exclusivelashes.pl/ że podobno jest to rewelacyjne. Chcę jej zrobić przyjemność i umówić ją na te rzęsy do kosmetyczki. Mam nadzieję że będzie bardzo zadowolona.


Warto taki zabieg zrobić wcześniej i sprawdzić czy nie ma reakcji uczuleniowej na klej. To bardzo ważne.
Widziałem jedną panią młodą która miała alergiczną reakcję na klej do rzęs i myśle że nie wspomina tego dnia dobrze.



________________
warto przeczytać
https://www.pka.org.pl/bramy-garazowe-szczecin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kleofas204311
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 5

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Totalnie mi się nie podobają osoby ze sztucznymi rzęsami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3601

PostWysłany: Sob 26 Mar 2022, 2:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie salonu w Krakowie, specjalizujacego się w przedłużaniu rzęs, warto sprawdzić ofertę https://studioesense.com.pl/ - plac Wolnica 13/11/Piętro I, 31-060 Kraków Telefon: 603 990 604.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group