Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakup zasłon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 15:42    Temat postu: Zakup zasłon Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was planuje zakup nowych zasłon? Szukacie sprawdzonej i atrakcyjnej oferty? Szczerze mogę wam polecić ten sklep https://firanki.pl/10-zaslony , ponieważ znajdziecie tam naprawdę bogaty wybór zasłon. Moim zdaniem prezentują się one świetnie i do tego ich ceny są bardzo przyzwoite. Lepszej okazji nie znajdziecie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kareem.waelchi
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Maj 2021, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej postawić na jakieś jednokolorowe zasłony, bez zbędnych wzorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie! Również jestem za klasyką. W sklepie Firany Ines https://firanyines.pl/58-firanki-do-salonu kupiłam za jednym zamachem firany do salonu oraz zasłonki welurowe. Bałam się tego weluru trochę, ale wyszło pięknie. Wybrałam, modny teraz, kolor butelkowa zieleń. Jest bardzo elegancko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yololo
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kareem.waelchi napisał:
Najlepiej postawić na jakieś jednokolorowe zasłony, bez zbędnych wzorów.


Kwestia gustu, mi zawsze podobały się nie typowe, także korzystam z usług znajomej krawcowej. Nie wychodzi to znacznie taniej, ale mam dokładnie to co chcę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hroba
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo szukałem odpowiedniego sklepu, ale nigdy nie mogłem znaleźć dokładnie tego, czego potrzebowałem. To naprawdę nie jest takie proste, ale mój przyjaciel mi doradził dom i ogród to naprawdę świetny sklep i jest tam mnóstwo tego, czego potrzebuję. Jestem bardziej niż zadowolony z asortymentu ich produktów i widzę, że dbają o swoich klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetne produkty tekstylne, takie jak firanki czy zasłony, zakupicie w tym sklepie internetowym https://nietylkofiranki.pl/160-firany-do-pokoju-dzieciecego . Polecam wam sprawdzenie ich sklepu, ponieważ można tam zakupić przepiękne firanki czy zasłony w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zuz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 42

PostWysłany: Wto 10 Sty 2023, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, ja polecam https://decoration.com.pl/oferta/zaslony/ bardzo duży wybór do każdego wnętrza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mniejsza1999
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 154

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zasłony z oferty Atelierdeco. Bardzo fajne modele i wysoka jakość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 239

PostWysłany: Nie 16 Kwi 2023, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekstylia są nieodłącznym elementem każdego wnętrza, dlatego jeśli szukacie inspiracji do aranżacji swojego mieszkania, zerknijcie na stronę https://szalonepromocje.pl/ . Sklep oferuje bogaty wybór tkanin, firan i zasłon, które pozwolą wam na łatwe i niskokosztowe odświeżenie każdego domu. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group