Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Łuszczyca ciała czy da się wyleczyć
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystaliście kiedyś z takiej możliwości, jaką daje apteka DOZ - wykonania leków recepturowych na miejscu w aptece? Ja dostaję receptę od dermatologa i i farmaceutka wykonuje dla mnie maść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 19 Sty 2022, 15:33    Temat postu: krem Odpowiedz z cytatem

Jeżeli borykacie się z łuszczycą to warto jednak zdecydować się na krem z https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml . Dla mnie okazał się mega skuteczny. Zmniejsza on zmiany i przede wszystkim łagodzi objawy jak np swędzenie czy pieczenie, dodatkowo nawilża skórę co jest również wielkim plusem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1256

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakich kosmetyków korzystacie najczęsciej w przypadku Waszej skóry?

doradca kredytowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka z pracy cierpi od lat na łuszczyce skóry i próbowała masę różnych preparatów na tę dolegliwość. Dopiero znaczna poprawę odczuła stosując tę maść: https://www.centrumluszczycy.pl/pol_m_Preparaty-na-luszczyce_Postac-produktu_Masc-500.html. Na stronie macie duży wybór preparatów w rożnej formie aplikacji, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group