Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

akcesoria dla maluszków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób Wy dbacie o bezpieczeństwo Waszych dzieci w trakcie podrózy? Jeżeli chcecie zapewnić Waszemu dziecku spokojną i bezpieczną podróż, to polecam Wam sprawdzić oferte sklepu internetowego, w którym znajdziecie nosidełka do samochodu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie też wózek Axo z https://cavoe.eu/ My mamy ten model i powiem szczerze, że to najlepszy wozek na wieś. Terenówka, ale lekka i zwrotna. Bardzo dobrze się ją prowadzi dzieki amortyzatorom i dużym, piankowym kołom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
pice123
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem może być kupienie łóżeczka dla dziecka. Sprawi ono, że pociecha prześpi noc wygodnie i bezpiecznie. Bardzo dobrej jakości łóżeczka znaleźć można w sklepie internetowym https://www.sklep-julia.pl/.
_________________
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 28 Sty 2022, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czym czyścicie uszy swoim dzieciom? Kupiłam dla moich vaxol z oliwą z oliwek, która ma niską szansę na wywołanie alergii i można bezpiecznie ten spray stosować u dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szwagierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 35

PostWysłany: Wto 8 Lut 2022, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemowlakowi potrzebne są te wszystkie meble, serio? A ja głupia myślałam, że najważniejsza jest mama, no może jeszcze wózek i łóżeczko, a nie elementy wyposażenia pokoju Very Happy Jak dziecko będzie starsze to wtedy zacznie doceniać swoje otoczenie, ale nie wtedy jak leży bo jeszcze nawet siedzieć nie potrafi język
Bardziej bym sie skupiła na wyposażeniu apteczki w potrzebne leki, gaziki, płyn do dezynfekcji pępka, czopki Viburcol, jaki probiotyk, krem na odparzenia, emolienty do kąpieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moich ostatnich odkryć, dla troszkę większych maluchów, polecam bidon szklany dla dziecka - jest bardzo trwały, a dzięki temu, że ma silikonową osłonę, na pewno nie pęknie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 4:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista rzeczy które warto kupić podczas wyprawki jest naprawdę szeroka, ale uważam że nie powinno się w tym przypadku oszczędzać. Moim ostatnim zakupem był kosz na pieluchy z https://kosznapieluchy.pl/produkty/ - niweluje zarazki oraz nieprzyjemny zapach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziesz chciał zakupić swojemu maluchowi zabawki to odwiedź stronę https://www.bee.pl/t/prezenty-na-wielkanoc-dla-dzieci Tutaj zakupisz zabawki edukacyjne dla dziecka w każdym wieku. Masz zarówno gry planszowe i interaktywne a także pluszaki czy klocki. Dziecku na pewno spodoba się to co mają do zaoferowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mamei
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 13 Maj 2022, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kupno produktów dla mojego dziecka to zawsze staram się wybierać produkty o najwyższej jakości. Właśnie takie produkty kupuję w sklepie Lepre. Ostatnio zamówiłam tam piękne rożki dla niemowląt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 42

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne akcesoria dla niemowląt znajdziesz na https://www.sklep-julia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  Następny
Strona 67 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group