Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry ginekolog w Warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodze tutaj https://gabinetylucka.pl i uważam to za bardzo dobry wybór. Problemy wszekie jakie miałam zostały wyprowadzone na prostą. Skorzystałam z monitorowania cyklu bo mieliśmy z mężem problemy. A teraz czekamy na dzidziusia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Sro 19 Sty 2022, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam panią doktor Małgorzatę Siemion. Przyjmuje w Babka Medica na Słomińskiega - https://babkamedica.pl . Super babka. Konkretna ale delikatna podczas badań. Nie stresują mnie w ogóle wizyty u niej. Chodzę chętnie bo mogę popatrzeć na mojego maluszka. Dziś już 25+4 i rośniemy ładnie uśmiech Oby tak dalej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łapcie namiary na to centrum https://przychodnie-rsc.pl/ . Moim ginekologiem jest tam pan doktor Tomasz Songin, którego serdecznie polecam. Prowadził całą moją ciążę i wszystko przebiegło wzorcowo. To lekarz, u którego można czuć się komfortowo, a to bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 29 Sty 2022, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj raczej nie znajdziecie odpowiedniego rozwiązania. Jak dla mnie powinniście po prostu postawić na odpowiednią poradnię, w której będziecie mogli liczyć na najlepszą pomoc. Na stronie https://www.gyncentrum.pl/poradnia-endokrynologiczna iwidziałam więcej informacji co do tego, w jaki sposób moglibyście uzyskać dzisiaj. To ważna rzecz, bo chodzi w końcu o Wasze hormony. 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pią 18 Lut 2022, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za wszelkie porady, na pewno z nich skorzystam.

dekoder vin volvo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 13 Maj 2022, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam kilku dobrych lekarzy w Warszawie, najlepszych mają zdecydowanie w szpitalu medicover, jak masz problem z endometriozą też Ci pomogą, przeprowadzają innowacyjne, nawet bardzo skomplikowane zabiegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2023, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam Renort, a dokładnie doktor Poręcką. Świetny specjalista. Zawsze pomaga, szuka przyczyny problemu i nie wypuszcza z wątpliwościami. Na miejscu porządny sprzęt, wizyta zawsze na czas, nigdy mi jej nie odwołano. Mam bardzo pozytywne odczucia z nimi związane - zawsze wizyta kończy się pozytywnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group