Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biżuteria na ślub
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy są po to by je pokonywać. Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek pomaga skracać czas przy zakłądaniu spółi. Zależy Ci na szybkim założeniu działalności,skontaktuj się z nimi,mają gotowe spółki do kupienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marlon2984
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pią 19 Lis 2021, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu podobają się inne obrączki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Czerkler
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2021
Posty: 6

PostWysłany: Nie 12 Gru 2021, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam stronę https://edibazzar.pl/. Można tam znaleźć bardzo ładne, delikatne kolczyki, większe, mniejsze, różnego kształtu. Na pewno każda panna młoda znajdzie cudowny dodatek do sukni ślubnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schuster.mason
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 17 Gru 2021, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że nie można zakładać pereł na ślub. Spotkałyście się z tym przesądem? Bardzo podobają mi się perłowe kolczyki, ale właśnie z tego powodu zastanawiam się czy je kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postawiliśmy na białe złoto.
Polecam przeczytać ciekawy artykuł o zaproszeniach na ślub https://www.parta.com.pl/zaproszenia-slubne-przygotowywac-je-samemu-kupic-szablon-czy-dac-przygotowac-specjalistom-od-podstaw/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonya79
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że na ślub to najlepiej wybierać klasyczną, delikatną biżuterię typu złoto, lub srebro. Chyba, że masz skromną suknię, to wtedy dodatki mogą być mocniejsze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwson
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 18:23    Temat postu: piękna bransoletka ślubna Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynko siostra za kilka miesiecy wychodzi za mąż tak naprawde ma wszystko co Pani młodej potrzeba oczko ale był duzy problem ze znalezieniem bransoletki. Kuzynka troche potrafi wybrzydzać i upatrzyłam jej super stronke z przepiekna bizuteria jest to https://edibazzar.pl/
Myslalam ze znowu bedzie zle, ale naszczescie sie jedna spodobała nawet i ja oszalałam z tego błyszczenia. Zobaczymy czy sie nie rozmysli, na szczescie jeszcze troche czasu ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zalezy mi na skromnej,delikatnej,ale mieniącej się bizuterii na slub mojej przyjaciolki, ja jestem swiadkową. Co sądzicie o tym jubilerze https://www.karkosik.pl ? Z chęcią zapoznam się z waszymi poleceniami,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weselna78
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro 19 Sty 2022, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszłam w minimalizm - srebrne małe kolczyki oraz delikatny naszyjnik no bo obrączki mamy srebrne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

większość wybiera biżuterię srebrną czy złotą. a czy kolczyki i bransoletka z drobnych kamieni naturalnych też się sprawdzą? chcę dodać nieco koloru do stylizacji i myślałam właśnie o biżuterii z kolorowymi kamieniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group