Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dibbert.lorena
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 14 Lis 2021, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też polecam Wam właśnie tą stronę internetową. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie są proste tematy. Właśnie dlatego warto byłoby się przede wszystkim dobrze przygotować do dnia narodzin. W https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ znajdziecie na ten temat więcej informacji, więc koniecznie tam zajrzyjcie już teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aldegunda napisał:
W ciąży miałam poważne problemy z suchością pochwy. Na szczęście mój ginekolog zalecił mi preparat nawilżający i natłuszczający Vagisan. Mogę go polecić także Wam gdyż nie zawiera hormonów, świetnie nawilża i natłuszcza. Nie znajdziecie drugiego takiego na rynku.


Jak długo trzeba go stosować, żeby zauważyć pierwsze efekty? Bo żele na bazie wody działają dobrze, ale chwilowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy były u was jakieś problemy ze znalezieniem odpowiedniego lekarza prowadzącego w trakcie ciąży? U mnie na przykład nie ma za dużego wybory w Kołobrzegu, ale jednak jest jedna bardzo fajna pani doktor. Pani dr Barbara Blicharczyk, która ma swój gabinet przy ulicy Szpitalnej zajęła się moją ciążą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anderson.lolita
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Pią 17 Gru 2021, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda jestem już po porodzie, ale podczas trwania ciąży dowiedziałam się wielu przydatnych informacji, z którymi z chęcią się z Wami podzielę. Przede wszystkim chciałabym Was zachęcić do skorzystania z kalkulatora, dzięki któremu dowiecie się jaki kolor oczu będzie posiadało Wasze dziecko. Można go znaleźć pod tym linkiem: https://wylecz.to/kalkulatory/kalkulator-koloru-oczu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 13:31    Temat postu: niepłodność Odpowiedz z cytatem

U mnie niestety był duży problem by zajść w ciążę. Na szczęście zapisałam się do dobrej kliniki jak https://parens.pl/ i tutaj w końcu udało mi się uzyskać ciążę, a staraliśmy się wiele lat o dziecko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 19 Sty 2022, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy pierwszej ciąży nie wiedziałam nic na ten temat i właśnie czytałam wtedy dużo instrukcja obsługi Mają oni tam bardzo pomocne informację co i jak robić w danym momencie. Polecam wam do nich zaglądnąć a na pewno coś dla siebie znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto w czasie ciąży chodzić do szkoły rodzenia. Można się tam wiele dowiedzieć i nauczyć. Tutaj https://www.cmryska.pl/bezplatna-szkola-rodzenia-w-bialymstoku/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji oraz porad i wskazówek, które mogą okazać się pomocne. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Nie 20 Lut 2022, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciąża to moim zdaniem bardzo ważny czas dla kobiety. Warto wtedy zastanowić się nad wieloma rzeczami. Ja jestem zwolenniczką ubezpieczeń, więc w odmiennym stanie zaczęłam zastanawiać się nas tym czy i w takim stanie można się ubezpieczyć i ewentualnie jak to wygląda. Z tego poradnika http://augustow24.pl/info/ubezpieczenie-w-ciazy-%C3%A2-jakie-warto-posiadac.24253.html dowiedziałam się naprawdę wiele na ten temat. Moim zdaniem warto taką wiedzę posiadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pon 28 Lut 2022, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie przeczytać ten artykuł https://puppo.pl/daktyle-w-ciazy-czy-i-dlaczego-warto-je-jesc/ . Znajdziecie tam bowiem naprawdę sporo różnych ciekawych i praktycznych informacji na temat produktów, które można jeść w ciąży oraz tych, które należy unikać. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Uważam, że warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group