Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry kredyt na wesele
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daenerys
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 42

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 7:07    Temat postu: Dobry kredyt na wesele Odpowiedz z cytatem

Przymierzam sie do wzięcia kredytu na wesele. Mianowicie 3000 zł.

Gdzie polecicie brać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie tak wiele... Sporo osob tak robi. Zaciąga kredyt a potem splaca go z otrzymanych prezentów. Sugeruję zorientować się czy w danej instytucji coś takiego będzie mozliwe ponieważ wiele banków uniemożliwia wcześniejszą spłatę zobowiązania.... Trzeba spłacać tak jak wyglada harmonogram. Niezłą opcja jest Future Capital: https://www.futurecapital.pl - mają tutaj dobrą ofertę kredytową, poza tym z tego co wiem to pożyczke można splacić w każdym momencie.
Nie jest to typowa firma pożyczkowa prywatna ale portal do udzielania pożyczek społecznościowych, tak wiec mają o wiele lepsze warunki kredytowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rsatterfield
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt na wesele może być koniecznością, nie jest to tani wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynać wspólne życie od kredytu? Jak dla mnie kiepski start.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2020, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O , dla mnie to nie jest duża kwota, ale rozumiem, że każdy może mieć na to inne spojrzenie. No nic, nie o tym miałem pisać. Jeśli chodzi o takie pieniądze, to na pewno doradca https://www.facebook.com/DoradcaFinansowyBialystok/ z Białegostoku Ci coś odpowiedniego wyszuka. Jeśli masz do niego blisko, bo niestety nie podałeś/aś, gdzie tak naprawdę szukasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimoczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 29

PostWysłany: Pią 1 Maj 2020, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby nie duży kredyt, ale mimo to polecam wejść na stronę https://krakowkredyty.pl/ Doradca Finansowy Kraków w moim przypadku okazał się nieoceniony i dzięki darmowej poradzie i porównaniu kilku ofert kredytowych udało się wybrać tę najlepszą dla mnie dobrze dopasowana do indywidualnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angie33
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 106

PostWysłany: Czw 25 Cze 2020, 12:02    Temat postu: Pożyczka Odpowiedz z cytatem

Na taką kwotę to mała pożyczka a nie kredyt oczko Ja polecam https://sprintmoney.pl/, oferują pożyczki do 10 000 złotych więc dla was idelanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olivia_Kn
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 7

PostWysłany: Wto 21 Lip 2020, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może chcesz znaleźć dodatkowe źródło dochodu. Zacząłem zarabiać na tym, co lubię robić, czyli na hazardzie. Trudno było zacząć grać w niektórych fajnych witrynach kasyn z fajnymi bonusami, więc znalazłem te informacje gry hazardowe za darmo 777. Z łatwością możemy grać i zdobywać doświadczenie bez dużych inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenadudka
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 14 Sty 2022, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki prywatne z dojazdem do domu klienta mogą być dobrym rozwiązaniem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 18 Sty 2022, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać z pomocy specjalistów. W ten sposób można bowiem zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://intuum.pl/doradca-kredytowy-bydgoszcz/ . Można się tam sporo dowiedzieć i skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Takie informacje mogą się okazać pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group