Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pią 12 Lis 2021, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polityka firmy Printing House druk UV https://printinghouse.pl/druk-uv-warszawa/ nie ma nic niemożłiwego do wydrukowania. Każdy projket ma swoją technikę i ekspert umie dokonać słusznego wyboru. Wybieraj tylko specjalistów w druku jakim są pracownicy Printing House.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź w temacie kleju Tadam. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli po sklejeniu butów zostanie mi trochę kleju, będę w stanie go jakoś zabezpieczyć przed wyschnięciem by móc użyć ponownie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oetadam
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Junsa, klej TADAM® należy zabezpieczyć przed wyschnięciem używając do tego ściereczki lub suchego, chłonnego papieru (przecierasz dozownik i zakręcasz klej). Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adams.asa
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Będzin

PostWysłany: Wto 18 Sty 2022, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej podobają się kremowe buty ślubne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byty do ślubu nie muszą być białe ani ecru. Moja siostra miała na sobie niebieskie czółenka, a ja zapragnęłam iść w czerwonych. Ogromny wybór właśnie tak rozmaitych kolorów oraz fasonów znajdziecie w sklepie https://www.filippo.pl/pl/menu/damskie/czolenka-246 . Dla jednych czółenka są elementem codziennego ubioru, dla innych – częścią garderoby zarezerwowaną wyłącznie na specjalne okazje. I choć różnią się stylem, rodzajem obcasa czy kształtem noska, łączą je trzy cechy: są eleganckie, seksowne i bardzo kobiece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie koniecznie tutaj https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-meskie_Polbuty_Polbuty-wsuwane-Mokasyny-350.html na mokasyny męskie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Wybór jest ogromny. Uważam, że przede wszystkim warto stawiać na jakość oraz funkcjonalne rozwiązania. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pią 18 Lut 2022, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Michalina89 dnia Wto 17 Maj 2022, 17:18, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
WalczakAnia
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 56

PostWysłany: Pią 18 Lut 2022, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idzie wiosna więc najwyższa pora pomyśleć o odpowiednich butach. Tutaj https://born2be.pl/buty-sportowe-damskie zerknijcie sobie na buty sportowe. U mnie wygodne obuwie to podstawa. Prowadzę aktywny tryb życia i nie wyobrażam sobie chodzić w niewygodnych czy jakiś uciskających butach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Global
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 8 Mar 2022, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie taka odzież BHP to konieczność, zwłaszcza buty robocze są podstawą, czy to się pracuje na budowie, w sklepie czy na magazynie. Tutaj https://optimumbhp.pl/buty-robocze-ochronne są świetne tanie buty robocze, polecam zajrzeć, mają bardzo dobrą ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 11 Mar 2022, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie wiadomo na co dokładnie się zdecydować- jak chodzi o wybór obuwia. Sama często mam dylemat - na co zwrócić uwagę wybierając dane obuwie itd. Na szczęście są artykuły : https://www.demar.com.pl/blog/jak-wybrac-obuwie-bhp-damskie/ - które sporo wyjaśniają, nakierowują na dobre opcje. Warto z takich poradników korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group