Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

W jakie góry dla słabej narciarki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raczejsiedzewdomu
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Kwi 2020
Posty: 40

PostWysłany: Pią 22 Paź 2021, 9:07    Temat postu: W jakie góry dla słabej narciarki? Odpowiedz z cytatem

Mój przyszły jest super narciarzem i koniecznie chce żebyśmy się wybrali na narty ale ja jeżdżę bardzo słabo.. Jakie góry w Polsce podpowiecie dla nas obojga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Figazmakiem
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 51

PostWysłany: Sob 23 Paź 2021, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Góry gdzie oboje znajdziecie trasy pasujące do umiejętności to Beskidy, a konkretnie Szczyrk. Mają bardzo duży wybór tras narciarskich i powinniście być oboje zadowoleni uśmiech
Podpowiem jeszcze warty rozważenia nocleg https://www.dreamapart.pl/szczyrk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominaj o tym, że musi zabrać ze sobą wiele różnych rzeczy. Jak przygotować się na narty? Myślę, że odpowiedzi można szukać na stronie https://aktywnastrefa.pl/jak-przygotowac-sie-na-narty/ . Mają tam wiele cennych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Touwipa77
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 18 Sty 2022, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie wy macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 18 Sty 2022, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie narty to warto byłoby zakupić sobie odpowiednie narty. Czy wiecie, gdzie najlepiej robić takie zakupy? Polecam zajrzeć do tego sklepu internetowego: https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Torby-podrozne-893.html . Wybór jest bardzo duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

|Jeśli jesteś poczatkująca to najlepiej wybrać jakieś łagodniejsze stoki. Dla Ciebie całkiem dobra może być Białka Tatrzańska. Wypożyczalnia nart, wyciąg, "ośla łączka", możliwość wynajęcia instruktora - to wszystko jest na miejscu przy stoku Kotelnica. To bardzo dobre miejsce zarówno dla poczatkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Ja się tam uczyłam jeździć i do dzisiaj jeździmy do Białki całą rodziną. Naprawdę polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia3
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 42
Skąd: wroclaw

PostWysłany: Pią 4 Lut 2022, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla początkujących warto poczytać na start jakieś wskazówki. Jak ja zaczynałam to bardzo mi pomogły wpisy na blogach takie jak ten np błędy popełniane przez początkujących narciarzy. Ja po prostu lubię być przygotowana i jak najmniej stresować dlatego je czytałam. może komuś to pomoże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się martwić na zapas, im dłużej się trenuje tym na pewno będzie się lepiej jeździć. A to że partner jest lepszy w jeżdżeniu to tylko plus, będzie wiedział jak podszkolić partnerkę. Podstawa to jednak dobrze przygotowane narty do jazdy, jeśli macie własny sprzęt to na stronie https://gorskiewyrypy.pl/kiedy-warto-oddac-narty-do-serwisu/ są podane informacje kiedy i jak warto je oddawać do serwisu i jakie prace są tam wykonywane ze sprzętem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 29 Cze 2023, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tych miesiącach to w Europie pozostają jedynie Alpy, w Austrii są ośrodki, które działają cały rok. Nie wiem czy nadają się te trasy dla początkujących, trzeba byłoby to sprawdzić. Jeśli nie czujesz się jeszcze pewnie na stoku, to może warto wykupić ubezpieczenie dla narciarzy, w sieci można ich znaleźć całkiem sporo, przykładem może być https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-itravel-na-narty-i-snowboard.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 30 Cze 2023, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W doborze właściwego ubioru jak i najlepszego sprzętu pomogą Ci w https://www.mountainexplorers.pl/. Zajmują się nie tylko sprzedażą ale również wypożyczaniem sprzętu oraz serwisem. W ich ofercie znajdziecie m.in. zestaw lawinowy, plecak lawinowy, raki, czekan, rakiety śnieżne, buty trekkingowe, nosidełka turystyczne dla dzieci, plecak turystyczny, kijki trekkingowe, kaski oraz uprzęże wspinaczkowe z lonżami i wiele więcej. Fachowa obsługa pomorze Wam w podjęciu decyzji i dokonać trafnego zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group