Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Medycyna estetyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 1:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystał ktoś z Was z zabiegów chirurgii plastycznej? Ja jestem po operacji krzywej przegrody nosowej i uważam ten zabieg za jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu. Operacja odbyła się u dr Anny Olender https://drolender.pl w Żarkach Letnisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izydor2745
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 14 Sty 2022, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem po co robić takie zabiegi. Nie rozumiem tego po prostu.
_________________
domowo24
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 14 Sty 2022, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeśli chcecie pozbyć się zmarszczek, to mogę wam polecić https://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/kwas-hialuronowy-wypelnianie-zmarszczek . Znajdziecie tam wielu doświadczonych specjalistów, którzy pomogą dobrać odpowiednie zabiegi i dzięki temu pozbędziecie się problemu.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luz54
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o powiększaniu ust?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając konkretnej pomocy z problemem zmarszczek, czy powiekami oraz po prostu kliniki zajmującej się medycyną estetyczną to polecam ze swojego doswiadczenia zdecydowanie http://www.dermedik.pl/ w przypadku której można liczyć na profesjonalizm, ogromne doświadczenie i obsługę która będzie w stanie pomóc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dibbert.margarete
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Czw 17 Mar 2022, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje mezoterapia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo indywidualne kwestie. Moim zdaniem tutaj ważne będzie na pewno to, byście byli w stanie znaleźć takie zabiegi, które odpowiednio przyczynią się do poprawy Waszego samopoczucia. Na stronie https://www.dermoklinika.pl/ czytałem trochę o kwestiach, którymi kieruje się medycyna estetyczna. Czuję, że to ważne kwestie, które wielu osobom faktycznie mogą znacząco pomóc w życiu. Najlepiej sami się zorientujcie w tym temacie i zdecydujcie, co będzie dla Was korzystne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie korzystam z dobrodziejstw jakie daje współczesna medycyna estetyczna uśmiech jeśli chodzi o konkretny salon to zwykle chodzę do Magicznej Kliniki uśmiech Rozbudowana ofert zabiegowa, doświadczeni lekarze i bardzo konkurencyjne ceny. Zawsze wychodzę stamtąd bardzo zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, a słyszałyście może o zabiegu masażu Kobido? Jakiś czas temu zdecydowałam się na serię takich zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Moim problemem były głównie pojawiające się zmarszczki i opadające powieki. W ostatnim czasie problem się nasilił, bo straciłam trochę wagi. Po serii zabiegów twarz prezentuje się znacznie lepiej, zmarszczki uległy spłyceniu a twarz nabrała więcej jędrności. Korzystałam z usług gabinetu http://odnowa.eu/zabiegi/masaz-kobido-japonski-lifting/ i polecam serdecznie. Zabiegi wykonywane były na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clindgren
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę nad powiększeniem ust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group