Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wózek jaki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Sob 8 Sty 2022, 19:12    Temat postu: Wózek jaki? Odpowiedz z cytatem

Poszukuję wózka miejskiego dla chłopczyka. Jaką markę polecacie? Wozek musi byc lekki, zwrotny i mały. Dobrze by było gdyby bez problemu sie składał i miescił w małym samochodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Sob 15 Sty 2022, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie wózek Osis od Cavoe - https://cavoe.eu/ Ja kupiłam ten model w zeszłym roku dla synka i powiem szczerze, że jest super uśmiech To idealny wózek do miasta. Jest lekki, łatwo się go podbija na chodnikach i nie wazy wiele. Mam małe auto a wózek sklada się szybko i na płasko. Dzięki temu zajmuje mało miejsca w bagażniku. No i design... jest super uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Nie 16 Sty 2022, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś nad Riko basic? ja go wybrałam ze względu na bardzo ograniczony budżet, a ten nowy był tańszy od niektórych wózków używanych. Muszę przyznać, że jest lepszy od wielu droższych wózków, a co najważniejsze - jest bezpieczny i wygodny dla mojego syna, więc polecam Ci go uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terowip41
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 22 Lut 2022, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szykuje się bardzo ciekawa konwersacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 1 Mar 2022, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki polecacie wózek dla bliźniaków? Gdybyście kochane mamusie miały wybrać któryś z dostępnych tutaj https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozki-blizniacze.html
to który by to był?
Bardzo mi zależy żeby sprawdził się dobrze w każdym terenie nawet tym trudniejszym, nierównym, ponieważ uwielbiamy spacery i często wybieramy się na spacer na przykład do lasu żeby pooddychać świeżym powietrzem. Dajcie znać proszę bo bardzo mało jest takich informacji w sieci niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Nie 15 Maj 2022, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takim typowo miejskim wózkiem, który naprawdę jest wart uwagi o czym przekonałam się sama, jest EasyGo Minima Plus. Wózek jest nieduży, ale też wygodny. Do tego można go naprawde niedrogo kupić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz tego, żeby był zwrotny, musi też być ładny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 27 Paź 2022, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że co do wyboru wózka dziecięcego, to nie ma co podchodzić zbyt pochopnie. Warto obeznać się w temacie, porównać, poczytać opinie. Mnie osobiście w oko wpadły propozycje https://lionelo.pl/wozki-dzieciece i raczej w tym sklepie coś wybiorę.[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Sro 9 Lis 2022, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamierzam kupić Cavoe Axo Style. Przekonała mnie do niego jego amortyzacja. Żaden teren nie będzie dla niego problemem. W dodatku to wózek już do końca wózkowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Czw 17 Lis 2022, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozważam wózek marki Kinderkraft z najnowszej kolekcji. Widziałam go nawet na żywo w jednym sklepie z wózkami dziecięcymi w Poznaniu i naprawdę kusi mnie ten model język Zapytam Was jeszcze, czy macie jakieś zdanie na temat tej marki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group