Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kursy zdalne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paryska95
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 15:07    Temat postu: Kursy zdalne Odpowiedz z cytatem

Hej. Robił ktoś z was zdalnie kursy? Dobrze się uczy online? Zastanawiam się nad e-learning iso. Ktoś ma opinie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Czw 25 Lut 2021, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba nauczanie hybrydowo. Teoria zdalnie jak najbardziej, jeśli tematyka kursu wymaga zajęć praktycznych, to praktyka lepiej stacjonarnie. Kursy w https://www.cosinus.pl/krakow są tak prowadzone właśnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justy_ska
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2021
Posty: 35
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 15 Lis 2021, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne kursy i szkolenia ma teraz cosinus. Również nowe w ofercie. Niektóre on-line, niektóre stacjonarnie. Polecam sprawdzać już na miasto, które Cię interesuje, bo oferta kursowa jest różna w zależności od miasta. Szukaj pod zakładkami Kursy zawodowe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RobertS
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 22

PostWysłany: Wto 16 Lis 2021, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy zdalne to coraz większa normalność, coraz mniej jest stacjonarnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek_em6
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 16 Lis 2021, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dla każdego korzystanie z mediów społecznościowych jest czymś naturalnym i codziennym. Stąd zapotrzebowanie na szkolenia social media https://atcsc.pl/social-media-jak-sie-ich-nauczyc-czyli-szkolenia-i-kursy-z-social-media/ żeby przybliżyć sobie istotę działania tych narzędzi, która mogą poslużyć w celach marketingowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam niedawno pracodawca organizowal kurs z tego jak rozliczac godziny ponadwymiarowe - przydatne i interesujace szkolenie to bylo musze przyznac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Sob 8 Sty 2022, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursów online jest bardzo dużo. Ja wybrałem kur online nauka języka angielskiego https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ która stawia na rozwój właśnie tej umiejętności poprzez rozmowę przez telefon czy komputer, gdzie odpowiada Ci głos native speakera! Najlepsza metoda z możliwych i to online. Sam zobacz, warto uczyć się na takich kursach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenya.sawayn
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka online jest super wygodna. Jak się chce to wszędzie można się czegoś nauczyć, nie ważne czy na żywo czy przez internet uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, no zależy od tego, czego musimy się nauczyć, ale wydaje mi się, że szkolenie z efektywności osobistej to ciekawe zagadnienie i zdecydowanie warto się na nie pokusić. Ja mam sobie wiele do zarzucenia, a kto wie, czy po czymś takim w końcu przestaną mnie męczyć moje własne wady... ;p .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anitka S
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pią 14 Sty 2022, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób właśnie na takie kursy zdalne się decyduje. Raz, że są wygodne, każdy się uczy kiedy ma czas. A z drugiej strony pandemia po części takie podejście wymusiła. Sama dzięki https://www.youtube.com/watch?v=OSSiB9181uk poznałam kurs Aktywny Angielski i mając porównanie to ten jest dla mnie najlepszy zdecydowanie. Łatwo się uczy i łatwo wszystko zapamiętuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group