Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna ślubna online

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka737399
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 59

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 13:31    Temat postu: Bielizna ślubna online Odpowiedz z cytatem

Hejka, potrzebuję dobrego sklepu z bielizna ślubna online. Czy mogę na was liczyć dziewczyny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na noc poślubną bieliznę polecam Wam kupić tutaj https://www.sklep-intymny.pl w Sklepie Intymnym naprawdę mają ogromny wybór uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to możesz także sprawdzić bardzo fajny sklep online Valetta, jest w czym wybierać. Jednocześnie ceny i promocje są znaczące, mam nadzieję że znajdziecie coś dla siebie i również podwyższycie temperaturę za jej pomocą podczas intymnych zbliżeń. Ja uwielbiam ich body, pończochy i komplety koronkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pradlo
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 40
Skąd: lublin

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 16:51    Temat postu: ochrona ud przed otarciem Odpowiedz z cytatem

By móc się cieszyć w ten dzień ślubu koleżanka mi doradziła bym sobie kupiła reformy z jedwabiu wiskozowego w kolorze ecru że ochronią przed bolesnym otarciem
https://perypetiekobieta.blogspot.com/2022/03/wygodna-bielizna-na-co-dzien-do-pracy.html
kupiłam jedną na ślub a drugą beżową do sprawdzenia i powiem super nie mam problemu z otarciami
_________________
bielizna z jedwabiu wiskozowego
halki
pizamy koszule
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie sklepem internetowym, który na pewno powinnaś odwiedzić jest Lovita https://lovita.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo świetnych propozycji jeśli chodzi o seksowną bieliznę nocną w różnym wydaniu, abyś czuła się w niej równie dobrze i pięknie. A też pod względem cenowym naprawdę wypadają bardzo dobrze oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group