Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apteki internetowe czy kupujecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam w aptece stacjonarnej - przerażają mnie te kolejki, trzeba długo czekać a potem i tak się okazuje, ze czegoś nie ma. Już dawno temu przerzuciłam się na apteki online. Można tam kupić praktycznie wszystkie leki, np https://www.e-zikoapteka.pl/enterol-250-mg-10-kapsulek.html ten lek przeciwbiegunkowy, który jest bardzo skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 23 Cze 2020, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiam na doz.pl bo tam można zamawiać też leki na receptę. Odbieram w aptekach DOZ i wszystko jest ok. Co ciekawe, jako jedni z pierwszych wprowadzili u siebie realizację e-recept. Dla mnie e-recepta jest najwygodniejsza bo nie muszę iść do poradni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Mar 2021, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję w aptekach internetowych, zwłaszcza, jeżeli chodzi i jakieś intymne problemy. Ostatnio mam na przykład problemy ze wzwodem, dlatego często kupuję tutaj https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html . Są to skuteczne i tanie leki, a sama apteka jest jak najbardziej warta zaufania.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena123456
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sob 1 Maj 2021, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej laseczki a zamawiała może któraś tutaj? https://apteka.bonifratrzy.pl/ Zastanawiam się nad pierwszym zamówienie w aptece internetowej i tak szukam sobie jakiejś sprawdzonej. Proszę o pomoc. smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, dlaczego tyle osób korzysta z aptek internetowych. Uważam, że to ciekawa sprawa, więc jak najbardziej warto mieć to na uwadze. Na pewno powinniście już teraz zajrzeć do https://ktomalek.pl/kortykosteroidy-stosowane-ogolnie/k-1883/1 i w pierwszej kolejności przekonać się, gdzie w stacjonarnych aptekach moglibyście się zaopatrzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, czasem kupuję, ale jednak częściej w aptece stacjonarnej. Jeżdżę do apteki z babcią, bo ona ma w dozie zniżkę na swoje leki 20%, a że i poza tym oni mają dobre ceny, to ja też kupuję uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna akcja dla seniorów. Szkoda, że dowiedziałam się o niej tak późno, ale już dwa razy udało mi się z niej skorzystać podczas zakupu leków dla babci. Warto dodać, że obowiązuje w godzinach 8-12.00 uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sob 15 Sty 2022, 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to fakt, warto pamiętać o godzinach obowiązywania promki, bo szkoda byłoby te 20% stracić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 16 Sty 2022, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o tej promocji, moja babcia z niej korzysta regularnie stacjonarnie w DOZ, leki są drogie więc każda promocja się przydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszeliście już o Aptece Galen? Jeśli nie to polecam zajrzeć na ich stronę internetową: https://www.aptekagalen.pl/lansinoh-wkladki-laktacyjne-wielorazowego-uzytku-8szt . Znajdziecie tam wiele produktów - między innymi takich jak wkładki laktacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group