Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

choinka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 13:49    Temat postu: choinka Odpowiedz z cytatem

Drodzy,
następnej zimy biorę ślub. Zamarzyło mi się przystrojenie sali weselnej białymi choinkami i już teraz z wyprzedzeniem chciałabym się zorientować, gdzie tak owe mogłabym dostać. Jeśli macie w pamięci jakieś sklepy, które w swojej choince mają choinki sztuczne małe, to proszę, dajcie znać w komentarzach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 2 Gru 2021, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz mieć głowę spokojną przy zakupie gotowej spółki ,wybierz Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza.prohaska
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2021
Posty: 3
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kupilibyście te lampki choinkowe https://oneled.pl/lampki-swiateczne-led? Lampki choinkowe bardzo ładnie będą się prezentowały również na zewnątrz - na choince przed domem, na poręczy balkonu albo na brzegach dachu. Musimy jednak pamiętać, że planując takie dekoracje świąteczne, powinniśmy używać wyłącznie lampek przeznaczonych na zewnątrz i tak właśnie opisanych przez producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak choinka to właśnie lampki i też inne ozdoby. My akurat z roku na rok powiększamy kolekcje ozdób choinkowych. Tak w tym roku znalazłam przepiękne bombki złote kupowałam już więcej, bo wiadomo jak to przy dzieciach i psie, na pewno coś się poniszczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leannon.annette
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 1 Mar 2022, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nie ma Świąt Bożego Narodzenia bez żywej choinki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Pon 21 Mar 2022, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzałam też, gdzie w Krakowie kupię raportówkę podróżną. Dobrze że teraz można wszystko zamawiać przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 28 Lis 2022, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić wam https://choinki.bialystok.pl/ . Można tutaj kupić naprawdę bardzo ładne drzewka i to w atrakcyjnej cenie, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3496

PostWysłany: Pią 16 Gru 2022, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością jeśli poszukujesz choinki idealnej to musisz odwiedzić stronę https://wieczniezywechoinki.pl/14-choinki-sztuczne-osniezone-do-240-cm-pvc-i-mix-pe. Firma w swojej ofercie posiada bardzo bogaty wybór choinek, co pozwoli Ci na wyszukanie tej odpowiedniej dla Ciebie. Jakość oferowanych przez nich produktów jest niesamowicie wysoka a cena przystępna dla każdego portfela. Osobiście sama posiadam jedną i każdy łącznie ze mną się nią zachwyca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group