Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kurzajki u dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marzenka00
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pią 26 Lut 2021, 14:18    Temat postu: Kurzajki u dziecka Odpowiedz z cytatem

Mały ma brodawki na nogach. Zastanawiam się co możemy na to poradzić. Polecono mi skorzystanie z usług Instytutu Podologicznego w Rzeszowie. Znacie to miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 29 Maj 2021, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zadbać o to, by jak najszybciej sobie z nimi poradzić. Ja mogę Wam w pierwszej kolejności podpowiedzieć, byście przekonali się co do tego, w jaki sposób moglibyście u siebie w domu skutecznie zwalczyć kurzajki. Myślę, że może być to dla Was zdecydowanie najlepszym wyborem, więc sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Sob 8 Sty 2022, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie brodawek/kurzajek zdecydowanie nie należy bagatelizować. Kurzajki przypominają grudkowatą narośl, której powierzchnia jest szorstka i nieregularna. Brodawki mogą sprawdzać dyskomfort, ale także wyglądać nieestetycznie i bez podjęcia odpowiednich kroków może utrzymywać się na ciele naprawdę długo. Pojawiają się najcześciej na stopach lub dłoniach. Zarówno u dzieci jak i dorosłych nie są one niczym dobrym, ale na szczęście można się z nimi solidnie uporać stosując odpowiednie metody oraz produkty. Teraz dostęp do wiedzy oraz środków pomocnych przy walce z brodawkami mamy znacznie większy. Tak sobie pomyślałam, że podrzucę Wam też w tym wątku namiary na informacje zawarte w tym artykule: https://www.help4skin.pl/kurzajki/fakty-i-mity-na-temat-brodawek Przeczytacie w nim zebrane najistotniejsze fakty oraz mity dotyczące brodawek. Mi podrzuciła go jakiś czas temu znajoma, zapoznałam się i uważam, że takie informacje zawsze warto mieć w zanadrzu oczko Może również komuś z Was się one przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 11:59    Temat postu: Re: Kurzajki u dziecka Odpowiedz z cytatem

Marzenka00 napisał:
Mały ma brodawki na nogach. Zastanawiam się co możemy na to poradzić. Polecono mi skorzystanie z usług Instytutu Podologicznego w Rzeszowie. Znacie to miejsce?


Warto spróbować od domowego sposobu i smarowania ekstraktem z jaskółczego ziela.
Bardzo dobre efekty.

________________
Polecam artykuł
https://www.gdzie.warszawa.pl/ubrania-dla-dzieci/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group